Kézreálló, könnyen elrejthető és hatékony. A sugár stabil, a hatótávolság kielégítő. Mindig magamnál tartom kirándulás, látogatás és elhagyatott helyek felfedezése közben.
Kompakt gázspray, amely hatékony védelmet nyújt agresszív kutya vagy más agresszív állat támadása ellen. Fel van szerelve egy klipsszel, amely lehetővé teszi, hogy felcsatoljuk a ruházat szélére, így gyors hozzáférést biztosít vészhelyzetekben. A koncentrált sugárban történő kibocsátás alacsony szél és eső hatásra való érzékenységet mutat, ami garantálja a pontos, hatékony és biztonságos használatot agresszív kutya vagy más agresszív állat támadása esetén még kedvezőtlen időjárási körülmények között is. A gáz nem mérgező, és nem jelent veszélyt a környezetre. Biztonságos az állatok számára, hatékonyan elriasztja őket anélkül, hogy kárt okozna.
Német piacra szánt további címkével ellátott gázspray. Németország területén is legálisan birtokolható és viselhető. A címkék tételenként eltérhetnek, a gázok véletlenszerűen kerülnek kiküldésre.
Formula erőssége 2 000 000 SHU (Scoville hőegységek), amely 10% OC irritáló anyagot (Oleoresin Capsicum) tartalmaz.
Használati utasítás: veszélyhelyzet esetén célozzon az agresszív kutya vagy más agresszív állat szemének környékére, és határozottan nyomja meg a kart. Ajánlott távolság legfeljebb 4 méter. Az emisszió leállításához elegendő a nyomás csökkentése. Egy másodperces kitettség elegendő ahhoz, hogy az agresszív kutyát vagy más agresszív állatot körülbelül 30 percre hatástalanítsa.
Műszaki adatok
Kapacitás: 63 ml
Összetevők: 10% OC
Erősség: 2 000 000 Scoville hőegység
Permetezés típusa: sugár
Tartály magassága: 118 mm
Tartály átmérője: 35 mm
Súly: 81 g
Hatékony hatótávolság: 4 méterig
Gyártó: Hoernecke, Németország
| Súly | 81 g |
|---|---|
| Kapacitás | 63 ml |
| Termék kiszórási forma | Sugár |
| Hatótávolság akár | 4 m |
| OC irritatv anyag koncentráció | 10 % |
| OC csípősség Scoville-skálán | 2 mln SHU |
| Tartály magassága | 118 mm |
| Tartály szélessége | 35 mm |
| Gyártási ország | Németország |
| LED dióda | Nem |
| Rögzítés készletben | Klipsz |
| Egységérték | 63 ml |
| EAN | 5907049005247 |
| Manufacturer code | 1407.1 DE |
| Márka | Hoernecke |
| EAN |