Gázspray, rúzsra emlékeztető, erősen koncentrált kapszaicin alkaloiddal. Hatékonyan segít megvédeni az agresszív kutya vagy más agresszív állat támadásától. Már egy másodperces érintkezés az aktív anyaggal elegendő ahhoz, hogy az állatot körülbelül 30 percre ártalmatlanná tegye. A gáz nem toxikus és nem jelent veszélyt a környezetre. Biztonságos az állatokra nézve, hatékonyan elriasztja őket anélkül, hogy kárt tenne bennük.
Gázspray további címkével a német piacra. Legálisan birtokolható és hordozható Németország területén is. A címkék a tételtől függően eltérhetnek, a gázspray-ek véletlenszerűen kerülnek kiszállításra.
Fekete, kompakt tartály, ami rúzsra vagy miniatűr parfümös üvegre emlékeztet. A Twist Up mechanizmus lehetővé teszi a diffúzor kihúzását a burkolat felső részének elforgatásával, ezzel diszkrét és biztonságos használatot biztosítva. Ez a kialakítás hatékonyan véd a véletlen használattól. A burkolat tetején egy nyíl található, amely a gázkilövés irányát mutatja, csökkentve a nem megfelelő használat kockázatát.
Kis méretének és elegáns megjelenésének köszönhetően a termék kényelmesen hordozható kézitáskában vagy zsebben.
Hatóanyag: 10% OC (Oleoresin Capsicum), ebből 1,33% MC (Major Capsaicinoids).
Erejesség: 2 millió SHU (Scoville Heat Units – Scoville csípősségi egységek).
Technikai adatok
Szín: Ezüst
Kapacitás: 20 ml
Összetétel: 10% OC, 1,33% Capsicinoids
Erő: 2 000 000 Scoville Heat Units
Permetezési típus: köd kúp
Hatékony hatótávolság: akár 3 méter
Magasság: 95 mm
Átmérő: 23 mm
Súly: 50 g
Gyártó: Holsters HPE, Polska
MILITARY a Holsters HPE márka kizárólagos forgalmazója
A Holsters HPE egy 1924-ig visszanyúló hagyományokkal rendelkező vállalat, amely taktikai felszerelések és védelmi eszközök gyártására specializálódott a hadsereg, a rendőrség, a határőrség, valamint a civil felhasználók számára. A kínálatban többek között bilincsek, különféle védelmi kiegészítők és paprika spray-k találhatók - beleértve a népszerű Hi-Max sorozatot, amelyet az egyenruhás szolgálatok használnak és számos országba exportálnak, valamint a hatékony Predator termékeket, amelyeket a szakemberek nagyra értékelnek. A vállalat Európa vezető paprika spray gyártói közé tartozik, és több mint két évtizede folyamatosan szállít megoldásokat az egyenruhás szolgálatok számára. A HPE termékek megfelelnek a nemzetközi szabványoknak, amit az ISO 9001, AQAP és NATO NCAGE tanúsítványok igazolnak. Az európai gyártók között a márka saját kutató és tesztlaboratóriumaival tűnik ki, ahol új védelmi formulákat fejlesztenek, és a taktikai felszerelést valós körülmények között dolgozó felhasználók tapasztalatai alapján tökéletesítik.
| Súly | 50 g |
|---|---|
| Kapacitás | 20 ml |
| Termék kiszórási forma | Sugár |
| Hatótávolság akár | 3 m |
| OC irritatv anyag koncentráció | 10 % |
| OC kapszaicinoid-tartalma | 13.3 % |
| OC csípősség Scoville-skálán | 2 mln SHU |
| Keverék kapszaicinoid-tartalma | 1.33 % |
| Tartály magassága | 95 mm |
| Tartály szélessége | 23 mm |
| Gyártási ország | Lengyelország |
| LED dióda | Nem |
| Rögzítés készletben | Nem |
| Egységérték | 20 ml |
| EAN | 5907049005148 |
| Manufacturer code | 4136 DE |
| Márka | Holsters HPE |
| EAN |