A 440 ml-es számomra jó kompromisszum, könnyű, kezelhető, könnyen kézbe vehető a gyors és pontos használathoz. A gázt eddig nem teszteltem (szerencsére).
A megrendelések azonnal feldolgozásra kerülnek
Magas kapszaicinalkaloid-koncentrációjú paprikaspray tartály, amely hatékony önvédelemre szolgál agresszív kutya vagy más agresszív állat támadása esetén. A gáz nem mérgező és nem jelent környezeti veszélyt. Biztonságos az állatok számára, hatékonyan elriasztja őket anélkül, hogy kárt okozna bennük.
Paprikaspray extra német nyelvű címkével. Törvényesen birtokolható és viselhető Németországban is. A címkék tételenként eltérhetnek, a spray-k véletlenszerűen kerülnek kiszállításra.
A tartály 15% OC (Oleoresin Capsicum) irritáló anyagot tartalmaz, amely 2,0% MC (Major Capsaicinoids) koncentrációnak felel meg a kibocsátott keverékben.
A gáz áramlata kúpos formában kerül permetezésre, ami megkönnyíti a mozgó célpont eltalálását. Az apró részecskék mind a felületen, mind pedig a légutakon keresztül hatnak, növelve a hatásfokot. A tartályt védelemmel látták el a véletlen használat ellen.
Használati útmutató: távolítsa el a biztosítószeget, és nyomja meg a permetező gombot. Veszélyhelyzetben célozzon az állat szemére, és erősen nyomja meg a kart. Permetezzen legfeljebb 6 méter távolságból. A megszakításhoz egyszerűen engedje el a nyomást. Már egy másodperces érintkezés is körülbelül 30 percnyi bénulást eredményez.
Technikai adatok
Palack kapacitása: 300 ml
Összetétel: 15% OC, 2% kapszaicinoidok
Erősség: 3 000 000 Scoville hőegység
Hatékony hatótávolság: legfeljebb 6 méter
Magasság: 200 mm
Átmérő: 60 mm
Gyártó: Holster HPE, Lengyelország
MILITARY a Holsters HPE márka kizárólagos forgalmazója
A Holsters HPE egy 1924-ig visszanyúló hagyományokkal rendelkező vállalat, amely taktikai felszerelések és védelmi eszközök gyártására specializálódott a hadsereg, a rendőrség, a határőrség, valamint a civil felhasználók számára. A kínálatban többek között bilincsek, különféle védelmi kiegészítők és paprika spray-k találhatók - beleértve a népszerű Hi-Max sorozatot, amelyet az egyenruhás szolgálatok használnak és számos országba exportálnak, valamint a hatékony Predator termékeket, amelyeket a szakemberek nagyra értékelnek. A vállalat Európa vezető paprika spray gyártói közé tartozik, és több mint két évtizede folyamatosan szállít megoldásokat az egyenruhás szolgálatok számára. A HPE termékek megfelelnek a nemzetközi szabványoknak, amit az ISO 9001, AQAP és NATO NCAGE tanúsítványok igazolnak. Az európai gyártók között a márka saját kutató és tesztlaboratóriumaival tűnik ki, ahol új védelmi formulákat fejlesztenek, és a taktikai felszerelést valós körülmények között dolgozó felhasználók tapasztalatai alapján tökéletesítik.
| Súly | 340 g |
|---|---|
| Kapacitás | 300 ml |
| Termék kiszórási forma | Szórófej |
| Hatótávolság akár | 6 m |
| OC irritatv anyag koncentráció | 15 % |
| OC csípősség Scoville-skálán | 3 mln SHU |
| Keverék kapszaicinoid-tartalma | 2 % |
| Tartály magassága | 200 mm |
| Tartály szélessége | 60 mm |
| Gyártási ország | Lengyelország |
| LED dióda | Nem |
| Rögzítés készletben | Nem |
| Egységérték | 300 ml |
| EAN | 5907049004660 |
| Manufacturer code | 4466 DE |
| Márka | Holsters HPE |
| EAN |