A 440 ml-es számomra jó kompromisszum, könnyű, kezelhető, könnyen kézbe vehető a gyors és pontos használathoz. A gázt eddig nem teszteltem (szerencsére).
A megrendelések azonnal feldolgozásra kerülnek
550 ml-es térfogatú paprikaspray, amelyet agresszív kutya vagy más agresszív állat támadása elleni védelemre terveztek. Az kilőtt anyag sugara kúpos formát ölt, ami jelentősen megkönnyíti a mozgó tárgy célzását. A spray nem toxikus, és nem jelent veszélyt a környezetre. Biztonságos az állatok számára, hatékonyan távol tartja őket, anélkül hogy kárt tenne bennük.
Paprikaspray kiegészítő címkével a német piacra. Törvényesen birtokolható és hordható Németország területén is. A címkék tételenként eltérhetnek, a spray-k véletlenszerűen kerülnek kiszállításra.
Az összetételben 15% OC (Oleoresin Capsicum) található, ebből 13,3% MC (Major Capsaicinoids), ami 2,0% MC-t jelent a szétszórt keverékben.
Az anyag kúpos felhő formában kerül alkalmazásra, ami megkönnyíti a cél találatát még gyors mozgás esetén is. Az apró részecskék külsőleg és a légzőszerveken keresztül is hatnak, növelve a hatékonyságot és a gyorsaságot. A tartály fejét biztosító szeggel látták el, amely megvédi a véletlenszerű permetezéstől.
Használati útmutató: el kell távolítani a biztosító szegét, és meg kell nyomni az aeroszol gombját. Veszély esetén irányítsa a fúvókát az állat szeme felé, és határozottan nyomja meg a kart. Javasolt 8 méteres maximális távolságból használni. A működés befejezéséhez elég felengedni a kart.
Tecnikai adatok
Palack térfogata: 550 ml
Gáz tartalom a palackban: 440 ml
Összetétel: 15% OC, 2% Capsaicinoids
Teljesítmény: 3 000 000 Scoville Heat Units
Hatékony hatótáv: 8 méterig.
Gyártó: Holster HPE, Lengyelország
MILITARY a Holsters HPE márka kizárólagos forgalmazója
A Holsters HPE egy 1924-ig visszanyúló hagyományokkal rendelkező vállalat, amely taktikai felszerelések és védelmi eszközök gyártására specializálódott a hadsereg, a rendőrség, a határőrség, valamint a civil felhasználók számára. A kínálatban többek között bilincsek, különféle védelmi kiegészítők és paprika spray-k találhatók - beleértve a népszerű Hi-Max sorozatot, amelyet az egyenruhás szolgálatok használnak és számos országba exportálnak, valamint a hatékony Predator termékeket, amelyeket a szakemberek nagyra értékelnek. A vállalat Európa vezető paprika spray gyártói közé tartozik, és több mint két évtizede folyamatosan szállít megoldásokat az egyenruhás szolgálatok számára. A HPE termékek megfelelnek a nemzetközi szabványoknak, amit az ISO 9001, AQAP és NATO NCAGE tanúsítványok igazolnak. Az európai gyártók között a márka saját kutató és tesztlaboratóriumaival tűnik ki, ahol új védelmi formulákat fejlesztenek, és a taktikai felszerelést valós körülmények között dolgozó felhasználók tapasztalatai alapján tökéletesítik.
| Súly | 610 g |
|---|---|
| Kapacitás | 550 ml |
| Termék kiszórási forma | Szórófej |
| Hatótávolság akár | 8 m |
| OC irritatv anyag koncentráció | 15 % |
| OC kapszaicinoid-tartalma | 13,3 % |
| OC csípősség Scoville-skálán | 3 mln SHU |
| Keverék kapszaicinoid-tartalma | 2 % |
| Gyártási ország | Lengyelország |
| LED dióda | Nem |
| Rögzítés készletben | Nem |
| Egységérték | 550 ml |
| EAN | 5907049004684 |
| Manufacturer code | 4463 DE |
| Márka | Holsters HPE |
| EAN |