Kézreálló, kapszaicint nagy koncentrációban tartalmazó paprika spray hatékony védelmet nyújt az agresszív kutyák vagy más agresszív állatok támadása ellen. Már egy másodperc érintkezés az aktív hatóanyaggal elegendő az állat harcképtelenné tételéhez körülbelül 30 percre. A gáz nem mérgező és nem jelent veszélyt a környezetre. Biztonságos az állatok számára, hatékonyan taszítja őket anélkül, hogy kárt okozna.
Paprika spray kiegészítő címkével a német piacra. Törvényesen birtokolható és hordható Németország területén is. A címkék a tételtől függően változhatnak, a spray-k véletlenszerűen kerülnek kiküldésre.
Kompakt, rózsaszín tartály rúzshoz hasonlító kinézettel nagy népszerűségre tett szert a nők körében. A kis méret és a diszkrét dizájn lehetővé teszi a kényelmes tárolást kis kézitáskában vagy zsebben.
A gázsugár ellenáll az időjárási hatásoknak, mint például eső vagy szél, ezáltal növeli a precizitást, hatékonyságot és biztonságot az állatok által okozott fenyegetés helyzeteiben.
Irritáló anyag: 10% OC (Oleoresin Capsicum), ebből 1,33% MC (Major Capsaicinoids).
Erősség: 2 millió SHU (Scoville Heat Units - Scoville csípősségi egység).
A tartály védelemmel van ellátva a véletlen aktiválás ellen.
Műszaki adatok
Szín: rózsaszín
Kapacitás: 15 ml
Összetevők: 10% OC, 1,33% Capsicinoids
Teljesítmény: 2 000 000 Scoville Heat Units
Permetezés típusa: sugár
Hatékony hatótávolság: akár 3 méter
Gyártó: Holsters HPE, Lengyelország
MILITARY a Holsters HPE márka kizárólagos forgalmazója
A Holsters HPE egy 1924-ig visszanyúló hagyományokkal rendelkező vállalat, amely taktikai felszerelések és védelmi eszközök gyártására specializálódott a hadsereg, a rendőrség, a határőrség, valamint a civil felhasználók számára. A kínálatban többek között bilincsek, különféle védelmi kiegészítők és paprika spray-k találhatók - beleértve a népszerű Hi-Max sorozatot, amelyet az egyenruhás szolgálatok használnak és számos országba exportálnak, valamint a hatékony Predator termékeket, amelyeket a szakemberek nagyra értékelnek. A vállalat Európa vezető paprika spray gyártói közé tartozik, és több mint két évtizede folyamatosan szállít megoldásokat az egyenruhás szolgálatok számára. A HPE termékek megfelelnek a nemzetközi szabványoknak, amit az ISO 9001, AQAP és NATO NCAGE tanúsítványok igazolnak. Az európai gyártók között a márka saját kutató és tesztlaboratóriumaival tűnik ki, ahol új védelmi formulákat fejlesztenek, és a taktikai felszerelést valós körülmények között dolgozó felhasználók tapasztalatai alapján tökéletesítik.
| Súly | 20 g |
|---|---|
| Kapacitás | 15 ml |
| Termék kiszórási forma | Sugár |
| Hatótávolság akár | 3 m |
| OC irritatv anyag koncentráció | 10 % |
| OC kapszaicinoid-tartalma | 13,3 % |
| OC csípősség Scoville-skálán | 2 mln SHU |
| Keverék kapszaicinoid-tartalma | 1.33 % |
| Tartály magassága | 80 mm |
| Tartály szélessége | 24 mm |
| Gyártási ország | Lengyelország |
| LED dióda | Nem |
| Rögzítés készletben | Nem |
| Egységérték | 15 ml |
| EAN | 5907049005087 |
| Manufacturer code | 4132 DE |
| Márka | Holsters HPE |
| EAN |