Samura Damascus Santoku konyhakés 18 cm - Black
Konyhakés, amely egyesíti a tartósságot és a precizitást a minimalista dizájnnal. A penge kiváló minőségű damaszkuszi acélból készült, amely kivételes élességet és tartósságot biztosít. Kiváló kiegyensúlyozottságának és kis súlyának köszönhetően a kés maximális irányítást tesz lehetővé vágás közben, így ideális mind professzionális, mind otthoni használatra.
strapabíró damaszkuszi acél
A 67 rétegű damaszkuszi acélból készült penge, amelyet 60-61 HRC keménységűre edzettek, kiváló ellenállást mutat a sérülésekkel szemben, valamint megfelelő keménységgel rendelkezik. Az ilyen tulajdonságok lehetővé teszik a különféle termékek hatékony szeletelését, aprítását és filézését.
Markolat ellenálló G10 laminátból
A tartós G10 laminátból készült markolat magas hő- és sérülésállósággal, valamint könnyű tisztíthatósággal jellemezhető. Az ergonomikus forma lehetővé teszi a biztonságos fogást munka közben.
főbb jellemzők
- ellenálló damaszkuszi acél
- 60-61 HRC keménységűre edzett
- erős G10 laminát markolat
- nagyon jó kiegyensúlyozottság
| Zár típusa | Fix penge |
|---|---|
| Penge acél | Damaszkuszi acél |
| Tok készletben | Nem |
| Klipsz hordáshoz | Nem |
| Markolat anyaga | G10 laminát |
| Nyitás módja | Fix penge |
| Korrózióállóság | Alacsony |
| Tompulási ellenség | Jó |
| Súly | 247 g |
| Penge típusa | Sima |
| Penge profil | Egyéb |
| Pengehossz | 180 mm |
| Stílus | Konyha |
| Kés típusa | Fix pengével |
| Teljes hossz | 280 mm |
| EAN | 4751029321039 |
| Manufacturer code | SD-0094 |
| Márka | Samura |
| EAN |