Samura Harakiri szakács kés 16,6 cm
Konyhai kés, amelynek penge hossza 166 mm, kiváló minőségű AUS-8 rozsdamentes acélból készült, 58 HRC keménységre edzve. A különlegesen tervezett pengeforma kivételes könnyű manőverezhetőséget biztosít a késsel, megkönnyítve ezzel az élelmiszerek szeletelését.
AUS-8 rozsdamentes acél
Ennek a késnek az anyaga kiváló minőségű AUS-8 rozsdamentes acél, amely a 440 típusú acél megfelelője. Ez az anyag magas korrózióállósággal rendelkezik és elegendő éltartást biztosít. Az acélt 58 HRC keménységre edzik, ami növeli a keménységét és ellenállóbbá teszi a tompulással szemben.
Nyél tartós anyagból
Az ergonomikus nyél ABS műanyagból készült, amely biztos fogást nyújt, és ellenáll a víz és a mosószerek hatásának. A nyél anyaga nem igényel további karbantartást.
Főbb jellemzők
- 166 mm hosszú penge
- AUS-8 rozsdamentes acélból készült, 58 HRC keménységű
- ergonomikus ABS műanyag nyél
- alacsony súly 114 g
| Zár típusa | Fix penge |
|---|---|
| Penge acél | AUS-8 |
| Tok készletben | Nem |
| Klipsz hordáshoz | Nem |
| Markolat anyaga | ABS |
| Nyitás módja | Fix penge |
| Korrózióállóság | Nagyon jó |
| Tompulási ellenség | Jó |
| Súly | 114 g |
| Penge típusa | Sima |
| Penge profil | Egyéb |
| Pengehossz | 166 mm |
| Stílus | Konyha |
| Kés típusa | Fix pengével |
| Teljes hossz | 290 mm |
| EAN | 4751029328359 |
| Manufacturer code | SHR.0083B |
| Márka | Samura |
| EAN |