Lyommy 2 Készlet, Vegetáriánus élelmiszeradag - 448 g/2021 kcal
A napi vegetáriánus élelmiszeradag teljes fagyasztva szárított ételcsomag, amely magas kalóriatartalmú, és megfelelő a egész napi táplálkozásra (4 fogás a készletben). A krízishelyzetek, túlélési gyakorlatok vagy hosszú távú élelmiszertárolás során történő használatra tervezték.
A készlet tartalmaz teljes értékű növényi fogásokat, amelyek megfelelően kiegyensúlyozott fehérje- és szénhidrátszinttel rendelkeznek, tápláló reggelivel és desszerttel kiegészítve. Az ilyen felépítés lehetővé teszi a megfelelő energiát fenntartását, és támogatja a szervezetet a korlátozott frissétel- és konyhai háttér hozzáférést biztosító körülmények között.
Fagyasztva szárítás
Fagyasztva szárítás az élelmiszerek vákuumos vízmentesítésének folyamata rendkívül alacsony hőmérsékleten (-50 st. C). A speciális gyártási technológia révén a fagyasztva szárított élelmiszer teljes értékű, magas kalóriatartalmú étkezést jelent, minden tekintetben teljes.
A fagyasztva szárított ételek magas követelményeknek felelnek meg a különféle extrém sportok, mint például a hegymászás, magashegyi turizmus, vitorlázás, nyári és téli túrák esetén. Szolgálják a sarkkutatókat, utazókat és sportolókat az expedíciók és táborok során.
a készlet elemei
-
Zabkása halvával, datolyával és dióval
Összetevők: zabital 55% (víz, zab (10%), napraforgóolaj, só), zabpehely 18%, alma 9%, datolya 7%, tahini (szezámpaszta) 6%, dió 4%, datolyaszirup, csökkentett zsírtartalmú kakaó, kardamom, fahéj.
Tápérték 100 g fagyasztva szárított termékben:
Energia: 1881 kJ / 449 kcal
Zsír: 17,0 g
- ebből telített zsírsavak: 2,2 g
Szénhidrát: 66,8 g
- ebből cukrok: 27 g
Rost: 9,1 g
Fehérje: 11,8 g
Só: 0,1 g -
Kari füstölt tofuval és lime lével
Összetevők: főtt parboiled rizs 23%, brokkoli, kókuszital 17% (kókuszkivonat 75%, víz), füstölt tofu 15% (szójabab, víz, só), csicseriborsó, édesburgonya, hagyma, lime lé 2%, fűszerek, só, curry keverék 0,3% (mustárt tartalmaz), fokhagyma, kaffir lime levelek.
Tápérték 100 g fagyasztva szárított termékben:
Energia: 1915 kJ / 458 kcal
Zsír: 21,2 g
- ebből telített zsírsavak: 14,2 g
Szénhidrát: 52,2 g
- ebből cukrok: 10,7 g
Rost: 7,9 g
Fehérje: 18,6 g
Só: 3,9 g -
Gluténmentes tészta alla bolognese tofuval
Összetevők: gluténmentes tészta 43% (kukoricaliszt), paradicsom passata 25,5%, tofu 11% (szójabab, víz), vöröslencse 4,5%, hagyma, sárgarépa, paradicsompüré, szójatermék (szójaital, baktériumkultúrák), szárított paradicsom, gluténmentes szójaszósz (szójabab, víz, só, cukor), petrezselyemgyökér, inaktív élesztőpehely, fokhagyma, kókuszolaj, só, szárított medvehagyma, fűszerek, gyógynövények.
Tápérték 100 g fagyasztva szárított termékben:
Energia: 1577 kJ / 373 kcal
Zsír: 2,7 g
- ebből telített zsírsavak: 1,1 g
Szénhidrát: 74,3 g
- ebből cukrok: 10 g
Rost: 8,7 g
Fehérje: 17,2 g
Só: 2,3 g -
Baszk sajttorta
Összetevők: krémsajt (tej, tejszín, só, tejfehérjék) 59%, tojásmassza, tejszín, cukor, kukoricaliszt, vanília.
Tápérték 100 g fagyasztva szárított termékben:
Energia: 2510 kJ / 603 kcal
Zsír: 43 g
- ebből telített zsírsavak: 28 g
Szénhidrát: 39 g
- ebből cukrok: 33 g
Rost: 0,6 g
Fehérje: 15 g
Só: 1,1 g
a teljes csomag energiaértéke 100 g-ra vonatkoztatva
- Energiaérték: 1821 kJ / 435 kcal
- Zsír: 20,3 g
- - ebből telített zsírsavak: 10,6 g
- Szénhidrátok: 50,1 g
- - ebből cukrok: 15,4 g
- Rost: 5,9 g
- Fehérje: 16,1 g
- Só: 1,6 g
legfontosabb jellemzők
- napi élelmiszeradag
- 4 teljes értékű vegetáriánus étkezés
- gyors és egyszerű előkészítés víz hozzáadása után
- magas energiaérték
- az íz és a tápérték megőrzése fagyasztva szárítással
- hosszú eltarthatóság
- könnyű szállítás és tárolás
| Egységérték | 448 g |
|---|---|
| Élelmiszer típusa | Élelmiszeradag |
| Nettó súly | 448 g |
| Energiatartalom (kJ) | 1821 kJ/100 g |
| Energiatartalom (kcal) | 435 kcal/100 g |
| Termék energiatartalma (kJ) | 8160 kJ |
| Termék energiatartalma (kcal) | 2021 kcal |
| Adagok száma csomagban | 4 |
| Fehérje | 16.1 g/100 g |
| Zsír | 20.3 g/100 g |
| Szénhidrátok | 50.1 g/100 g |
| Cukrok | 15.4 g/100 g |
| Só | 1.6 g/100 g |
| Telített zsírsav | 10.6 g/100 g |
| Étel típusa | Vegetáriánus |
| EAN | 5905514780217 |
| Márka | Lyommy |
| EAN |