A függőágy könnyen felállítható, és összecsukva kevés helyet foglal, ami megkönnyíti a szállítását. Nagyon kényelmes, jól illeszkedik a testhez, és fekvés közben is stabil marad. Határozottan ajánlom ezt a terméket!
Ticket To The Moon Compact függőágy - Coyote
Coyote színű függőágy, méretei 320 x 155 cm, légáteresztő és gyorsan száradó ejtőernyős nejlonból készült, amely megfelel az Oeko-Tex Standard 100 szabványnak. Összecsukva kevés helyet foglal, súlya pedig mindössze 500 g. A függőágy maximális terhelhetősége 200 kg.
hipoallergén anyag, oldalsó zseb
A függőágy anyaga hipoallergén tulajdonságokkal rendelkezik, és nem okoz bőrirritációt. Az anyag szerkezetében rugalmas szálak találhatók, amelyek jó illeszkedést, nagy szakítószilárdságot, valamint szennyeződés- és penészállóságot biztosítanak, emellett lehetővé teszik a szabad légáramlást. Az oldalsó zsebben a legszükségesebb tárgyak tárolhatók.
Szállítóhuzat a készletben
A készlet tartalmaz egy szállítóhuzatot és két rozsdamentes acélból készült S-hook szerelőkampót.
Készlet elemei
- Ticket To The Moon Compact függőágy - Coyote
- szállítóhuzat
- szerelőkampók
Főbb jellemzők
- nejlonból készült
- 200 kg-os teherbírás
- praktikus zseb/szállítóhuzat
- kompakt méretek és kis súly
- egyszerű felfüggesztés
- szerelőkampók a készletben
Műszaki adatok
Szín: Coyote
Anyag: nejlon
Teherbírás: 200 kg
Méretek: 320 x 155 cm
Méretek összecsukva: 46 x 12 cm
Súly: 500 g
Gyártó: Ticket to the Moon, Indonézia
| Súly | 500 g |
|---|---|
| Szín/Álcázás | Barna árnyalatai |
| Méret kicsomagolva | 320 x 155 cm |
| Szállítási huzat | Igen |
| Anyag | Nejlon |
| Maximális terhelés | 200 kg |
| Zseb a felszerelés tárolására | Igen |
| Felfüggesztés | Igen |
| Fő szín | Coyote |
| EAN | 727670920628 |
| Manufacturer code | TMC08 |
| Márka | Ticket to the Moon |
| EAN |