Texar Ripstop poncsó - wz.93 Pantera PL Woodland
Esőálló poncsó, amely tartós Ripstop anyagból (jellegzetes kockázatú poliészter) készült, amely kiemelkedik a mechanikai sérülésekkel szembeni fokozott ellenállóságával, mint például a kopás és szakadás. Gyakorlati felszerelési elem, amely hasznos lehet mind a vadon túrázásai során, mind pedig autóban vagy kerékpáros táskában vészhelyzeti védelemként.
Kényelmes szabás és alacsony súly
A széles, laza kialakítás lehetővé teszi a poncsó kényelmes viselését bármilyen ruházaton és fejfedőn is, még akkor is, ha a viselője hátizsákot visel vagy más csomagot cipel.
Összehajtva a lehető legkisebb helyet foglalja el, és közben lényegesen könnyebb, mint egy hagyományos esőkabát.
Készlet elemei
A készletben található egy gyakorlati tok húzózsinórral.
Főbb jellemzői
- anyag: Ripstop poliészter
- széles és kényelmes szabás
- könnyű szerkezet és kompakt méretek
- vízállóság
Műszaki adatok
Álcázás: wz.93 Pantera PL Woodland
Méret: 143 cm x 210 cm
Vízállóság: 5000 mm/m2
Anyag: PU bevonatos poliészter
Súly: 300 g
Gyártó: Texar, Lengyelország
Kámuflázs wz.93 "Pantera"
A wz.93 "Pantera" álcázás jelenleg a Lengyel Hadsereg kötelező kamuályi, ez volt az első álcázás, amelyet tervezték és bevezették a harmadik köztársaságban általános használatra. Az 1993-as mintázat egyesíti a mimetikai és torzító tulajdonságokat, köszönhetően a különböző méretű szabálytalan foltok alkalmazásának. A színvilág zöldre, barnára és feketére alapoz, ami a lengyel erdők körülményeihez lett igazítva, pontos választásként szolgál a hazai területeken való tevékenységhez. Az ezen álcázással rendelkező öltözet az katonai osztályok diákjainak alapvető felszerelése.
MILITARY a Texar márka prémium kereskedője.
A Texar egy Európában működő márka, amely megbízható minőséget és felelős gyártást kínál, és taktikai ruházatra, outdoor felszerelésekre, valamint a klasszikus katonai dizájnok által inspirált túlélő kiegészítőkre specializálódott. Ez az amerikai hadsereg leszerelésének terjesztésével kezdődött, és ma saját másolatait kínálja olyan modellekből, mint a BDU, M65, N3B vagy MA-1. A termékkínálat sok éves tapasztalata és fejlesztése erős pozíciót biztosított a szakemberek és a terepi tevékenységek rajongói körében.
| Álcázás | wz. 93 "Pantera" / PL Woodland |
|---|---|
| Kiegészítő anyag | Poliuretán |
| Fő anyag | Poliészter |
| Vízállás | 5000 mm/m2 |
| Cipzár típusa | Nincs zár |
| Súly | 300 g |
| Méret kicsomagolva | 143 x 210 cm |
| Szín/Álcázás | Álcázás |
| EAN | 5902414818026 |
| Manufacturer code | 18-POR-RG-PL |
| Márka | Texar |
| EAN |