Texar Ripstop poncsó - Olive
Vízhatlan poncsó, tartós Ripstop anyagból (karakterisztikus kockás minta poliészterből), amely megnövelt ellenállást mutat a mechanikai sérülésekkel szemben, mint például a kopás és a szakadás. Gyakorlati felszerelési elem, amely alkalmas mind a vadonban történő túrázásra, mind vészhelyzeti megoldásként autóban vagy kerékpár szákban.
Szabad stílus és alacsony súly
Széles, laza szabás lehetővé teszi a poncsó kényelmes viselését bármilyen ruházat és fejfedő felett, akkor is, ha a felhasználó hátizsákot vagy más csomagot visz.
Összehajtva minimális helyet foglal el, ugyanakkor lényegesen könnyebb, mint a hagyományos esőkabát.
Készlet elemek
A készlet tartalmaz egy gyakorlati tartót húzózsinórral.
Fő jellemzők
- anyag: Ripstop poliészter
- széles és kényelmes szabás
- könnyű konstrukció és kompakt méretek
- vízállóság
Műszaki adatok
Szín: Oliva
Méretek: 143 cm x 210 cm
Vízállósága: 5000 mm/m2
Anyag: PU bevonatú poliészter
Súly: 300 g
Gyártó: Texar, Polska
MILITARY a Texar márka prémium kereskedője.
A Texar egy Európában működő márka, amely megbízható minőséget és felelős gyártást kínál, és taktikai ruházatra, outdoor felszerelésekre, valamint a klasszikus katonai dizájnok által inspirált túlélő kiegészítőkre specializálódott. Ez az amerikai hadsereg leszerelésének terjesztésével kezdődött, és ma saját másolatait kínálja olyan modellekből, mint a BDU, M65, N3B vagy MA-1. A termékkínálat sok éves tapasztalata és fejlesztése erős pozíciót biztosított a szakemberek és a terepi tevékenységek rajongói körében.
| Kiegészítő anyag | Poliuretán |
|---|---|
| Fő anyag | Poliészter |
| Vízállás | 5000 mm/m2 |
| Cipzár típusa | Nincs zár |
| Súly | 300 g |
| Fő szín | Olive |
| Szállítási huzat | Igen |
| Méret kicsomagolva | 143 x 210 cm |
| Szín/Álcázás | Zöld árnyalatai |
| EAN | 5902414814622 |
| Manufacturer code | 18-POR-RG-OD |
| Márka | Texar |
| EAN |