vagy iratkozz fel a készletről szóló értesítésre
Texar Ripstop poncsó - Black
Esőálló poncsó, amely tartós Ripstop anyagból (jellegzetes rácsos poliészterből) készült, amely megnövelt ellenállósággal rendelkezik a mechanikai sérülésekkel szemben, mint például a dörzsölés és szakadás. Praktikus felszerelési elem, amely hasznos lehet mind a vadonban tett kirándulások során, mind pedig vészhelyzeti védelemként az autóban vagy kerékpáros táskában.
Laza szabás és alacsony súly
A széles, laza fazon lehetővé teszi a poncsó kényelmes felvételét bármilyen ruhára és fejfedőre, akkor is, ha a viselő hátizsákot vagy más csomagot cipel.
Összehajtva minimális helyet foglal el, miközben jelentősen könnyebb, mint egy hagyományos esőkabát.
A készlet elemei
A készletben található egy praktikus, összehúzóval ellátott tok.
Fő jellemzők
- anyag: Ripstop poliészter
- széles és kényelmes szabás
- könnyű szerkezet és kompakt méretek
- vízállóság
Műszaki adatok
Szín: Fekete
Méret: 143 cm x 210 cm
Vízállóság: 5000 mm/m2
Anyag: poliészter PU bevonattal
Súly: 300 g
Gyártó: Texar, Polska
MILITARY a Texar márka prémium kereskedője.
A Texar egy Európában működő márka, amely megbízható minőséget és felelős gyártást kínál, és taktikai ruházatra, outdoor felszerelésekre, valamint a klasszikus katonai dizájnok által inspirált túlélő kiegészítőkre specializálódott. Ez az amerikai hadsereg leszerelésének terjesztésével kezdődött, és ma saját másolatait kínálja olyan modellekből, mint a BDU, M65, N3B vagy MA-1. A termékkínálat sok éves tapasztalata és fejlesztése erős pozíciót biztosított a szakemberek és a terepi tevékenységek rajongói körében.
| Kiegészítő anyag | Poliuretán |
|---|---|
| Fő anyag | Poliészter |
| Vízállás | 5000 mm/m2 |
| Cipzár típusa | Nincs zár |
| Súly | 300 g |
| Fő szín | Black |
| Szállítási huzat | Igen |
| Méret kicsomagolva | 143 x 210 cm |
| Szín/Álcázás | Fekete |
| EAN | 5902414814639 |
| Manufacturer code | 18-POR-RG-BL |
| Márka | Texar |
| EAN |