Szállítás: Azonnal
15 200 Ft
16 370 Ft
-7%
Megtakarítasz
1 170 Ft
Smith&Wesson Military&Police taktikai toll - Black
Taktikai toll, T6061 repüléstechnikai könnyű és tartós alumíniumból készült, CNC technológiával megmunkálva. A modell használható klasszikus íróeszközként, amely nagyfokú mechanikai sérülésekkel szembeni ellenállással rendelkezik.
Könnyű hordozhatóság és stabil fogás
A tollat egy rugós klipsszel ellátott kupak védi, amely lenyomott gyártói logóval van ellátva, két csavarral rögzítve, lehetővé téve a kényelmes hordozást. A kupakon található egy nyílás a biztosítókötél átfűzésére is. A biztos és kényelmes fogást csúszásmentes textúra és mély bemetszések biztosítják.
Legfontosabb jellemzők
- T6061 repüléstechnikai alumíniumból készült
- CNC technológiával megmunkálva
- Toll funkció
- A tollbiztosító kupak nyílással a biztosítókötél számára
- Klipszel ellátva
- Csúszásmentes fogófelület
| Anyag | Alumínium |
|---|---|
| Fő szín | Black |
| Súly | 40 g |
| Klipsz hordáshoz | Igen |
| Hosszúság | 155 mm |
| Átmérő | 12 mm |
| Írószer típusa | Toll |
| Tinta színe | Fekete |
| Kupak | Igen |
| Betét típusa | Schmidt P900M |
| Üvegütő | Igen |
| EAN | 028634702961 |
| Manufacturer code | SWPENMPBK |
| Márka | Smith & Wesson |
| EAN |