Sajnos ebben az árban a zseblámpa rosszabbul teljesít, mint vártam. Télre nagyszerű, mert bekapcsolás után felmelegíti a szobát, több energiát alakít át hővé, mint fénnyé. Az üzemidő tipikus kínai megközelítést tükröz a nyugati piacra. A legmagasabb fényerőn gyorsan csökkenti a fényt, hogy védje a LED-et, amely teljesítmény és hőelvezetés szempontjából nincs túl jól megtervezve.
A MH12 Pro zseblámpa NiteLab LED UHi 4 diódával van felszerelve, amelynek maximális fényárama 3300 lumen, és akár 505 méter hatótávolságot is elér.
A tartós burkolat repüléstechnikai alumíniumból készült, és HA III anodizálással van bevonva. Az erős test és a tömítések biztosítják az ellenállást az 1 m esésekkel és az IP68 szintű vízállóságot. Ezenkívül a lencséket karcálló, kétoldalas bevonattal védték.
A modell 21700-as akkumulátorral működik, amelynek kapacitása 5000 mAh (a készletben). A kialakítás lehetővé teszi 18650-es akkumulátor használatát is. Beépített USB-C porttal van ellátva, amely lehetővé teszi az akkumulátorok töltését anélkül, hogy a zseblámpát szét kellene szedni, valamint egy töltöttségi jelző mutatja az akkumulátor szintjét.
Egy precíz digitális optikai technológiát (PDOT) alkalmaztak, amely növeli a fénycsóva intenzitását, öt teljesítményszinttel és három speciális móddal (SOS, jeladó és stroboszkóp). Az ATR rendszer (Advanced Temperature Regulation) megvédi a készüléket a túlmelegedéstől.
Ezenkívül a beépített optikai érzékelő csökkenti a fényerőt, ha közeli akadályt érzékel, és a kiváló hatékonyságú áramkör (Non PWM) megakadályozza a villogást.
Üzemmódok/működési idő:
- Turbo - 3300 lumen / 30 min,
- High - 1200 lumen / 4 h 30 min,
- Mid - 300 lumen / 8 h 30 min,
- Low - 50 lumen / 50 h,
- Ultra Low - 1 lumen / 650 h,
- S.O.S. - 3300 lumen,
- Beacon - 3300 lumen,
- Strobe - 3300 lumen.
A készlet tartalmazza:
- Nitecore MH12 Pro zseblámpa,
- Nitecore NL2153HP lítium-ion akkumulátor,
- USB-C kábel,
- kétoldalas klipsz,
- csuklópánt,
- tartalék O-gyűrű,
- tok.
Műszaki adatok
Szín: Fekete
Anyag: repüléstechnikai alumínium
Maximális fényerő: 3300 lumen
Maximális hatótávolság: 505 m
Maximális működési idő: 650 h
Tápellátás: 21700-as 5300 mAh-s akkumulátor (a készletben), 18650-es akkumulátor,
Méretek: 138,5 x 27 mm
Súly: 82 g
Gyártó: Nitecore, PRC
MILITARY a Nitecore márka prémium kereskedője.
A Nitecore a fejlett világítási szegmens egyik globális vezetője, zseblámpákat, fényszórókat, töltőket, valamint EDC és kültéri kiegészítőket kínál. A márka termékei több mint 100 országban jelen vannak, és az egyenruhás szolgálatok, a hadsereg, vadászok, búvárok, tengerészek és túlélők használják. A Nitecore évek óta állít fel iparági standardot intelligens energiarendszerek, fejlett hűtés és elektronikus vezérlések bevezetésével. A széles körű kínálat magas paraméterekkel és megnövelt terep- és mechanikai ellenállással rendelkező berendezéseket foglal magában.
| Maximális fénysugár | 3300 Lumen |
|---|---|
| Fénysugár | Széles |
| Világítási módok | Igen |
| Üzemidő maximális üzemmódban | 30 min |
| Üzemidő magas üzemmódban | 270 min |
| Üzemidő a leggyengébb módban | 650 óra |
| Áramellátás típusa | Beépített akkumulátor |
| Akkumulátor/elem típusa | NL2153HP Li-Ion 21700 |
| Akkumulátor készletben | Igen |
| Burkolat anyaga | alumínium |
| Mágnes | Nem |
| Fényszín | Fehér |
| Powerbank | Nem |
| Vízállósági fokozat | IP 68 |
| Klipsz készletben | Igen |
| Fejpánt | Nem |
| Tok készletben | Igen |
| Hosszúság | 138,5 mm |
| Átmérő | 27 mm |
| Súly | 82 g |
| EAN | 6952506407859 |
| Manufacturer code | NT-MH12-PRO |
| Márka | Nitecore |
| EAN |
Értékelések fotókkal
Értékelés összefoglalása
Vélemények száma: 5
-
-
A zseblámpa kiváló. A pici készülékből áradó fény mennyisége lenyűgöző... a dupla kapcsoló és az üzemmódjelzők nagy előnyt jelentenek. Ideális EDC-re és fegyverre szereléshez is.
-
Nagyon jó zseblámpa – kényelmes hordani és használni, kiválóan alkalmas mindennapi felszerelésként. Az akkumulátor nagyon sokáig bírja. Ajánlom!
-
Ez az első EDC zseblámpám, ezért nincs sok összehasonlítási alapom. A nadrágzsebben elég kényelmes a teljesítményéhez képest, bár jobban illik egy pulóver vagy kabát zsebébe. A ház nagyon agresszív textúrával rendelkezik, amit különösen kesztyű nélkül lehet érezni. Több opcióval is rendelkezik: - "Mindennapi" mód, ahol az első gombbal válthatunk a fényerő szintjei között a legalacsonyabbtól a turbóig, miközben megjegyzi a legutóbb használt szintet. - "Taktikai" mód – mindig turbó móddal indul, majd átválthatunk alacsonyabb fényerőkre. Ez a mód hasznos önvédelemhez vagy ellenfél elvakításához. - Megfelelő gombkombinációval elérhető 1 lumen (közeli használatra, önelvakítás veszélye nélkül), stroboszkóp (3300 lm, szintén önvédelemhez), jelzőfény (villogó helyzetjelző fény), vagy SOS mód (Morse-kód jelzés). Hátránya, hogy nincs elérhető adapter másfajta elemekhez, például CR123 vagy 18650 akkumulátorokhoz. Amit a képeken láttam, ezek általában egyszerű elemek műanyagból és egy kis rézből, tehát talán otthoni megoldást is találhat ehhez valaki.
-
Fantasztikus zseblámpa. Kipróbáltam, és nagy hatást tett rám – kiváló hatótávolsága van, erős akkumulátora, az oldalakat is jól megvilágítja. Már bekerült a kesztyűtartóba, és hamarosan leadom a rendelést.
No reviews