Általánosságban a sátor rendben van, könnyű és gyors felállítani és összecsukni. Azonban rögzíteni kell cövekkel, mert akár egy enyhe szél is elviheti. Ebben az árban jó választás.
vagy iratkozz fel a készletről szóló értesítésre
Tágas sátor, amely tartós, kopásálló 170T poliészterből készült, amely 1000 mm/m2 szintű vízállóságot biztosít, és 30 SPF UV-védő ezüst bevonattal van ellátva.
A modell nemcsak a nap ellen véd, hanem enyhe szélben és szemerkélő esőben is megállja a helyét. A sátor méretei kényelmes belső mozgást tesznek lehetővé. A tartós és könnyű váz üvegszálból készült.
A sátor belsejében egy praktikus zseb található, amely megkönnyíti a kiegészítők tárolását és rendszerezését.
A szett tartalmaz egy szállítótokot is.
Műszaki adatok
Szín: Kék
Flysheets: 170T poliészter
Váz: 7 mm-es üvegszál
Méretek kibontva: 105 x 210 x 110 cm
Méretek összecsukva: 8 x 60 cm
Súly: 850 g
Gyártó: Nils Camp, Lengyelország
MILITARY a Nils márka prémium kereskedője.
A Nils Group egy lengyel sport- és szabadidős felszerelésgyártó, amely több mint 30 éve működik a piacon. A csoportban olyan márkák vannak, mint a Nils Extreme, Nils Camp, Nils Aqua, Nils Fun és Nils, amelyek lehetővé teszik, hogy különböző korcsoportokhoz és tevékenységi formákhoz igazított ajánlatot hozz létre. A vállalat megoldásokat kínál korcsolyázásra, szabadtéri sportokra, vízi sportokra és otthoni szabadidőkre, különös hangsúlyt fektetve a minőségre, a biztonságra és a funkcionalitásra. Folyamatos fejlődés és innováció révén a Nils Csoport minden formában támogatja az aktív életmódot.
| Súly | 850 g |
|---|---|
| Méret kicsomagolva | 105 x 210 x 110 cm |
| Méret összecsukva | 8 x 60 cm |
| Szellőztetés | Igen |
| Ponyva anyaga | 170T poliészter |
| Padló anyaga | Polietilén |
| Bejáratok száma | 1 |
| Ponyva | Igen, egyrétegű sátor |
| Sátor szerkezete | Kupolás (iglu) |
| Ablak | Nem |
| Szúnyogháló | Nem |
| Váz | Üvegszál |
| Zseb a felszerelés tárolására | Igen |
| UV védelem | Igen |
| Sátor vízállása | 1000 mm/m2 |
| Szín/Álcázás | Kék árnyalatai |
| Fő szín | Kék |
| EAN | 5907695545319 |
| Manufacturer code | 15-04-010 |
| Márka | Nils |
| EAN |
Értékelések fotókkal
Értékelés összefoglalása
Vélemények száma: 3
-
-
Hosszabb használat után elmondhatom, hogy a sátor jól teljesíti a feladatát – hatékonyan véd nemcsak a széltől, hanem kisebb esőtől is. Talán nem a legfejlettebb technológia, de ennyiért tényleg érdemes megvenni.
-
Jó minőségű strandsátor, hatékonyan véd a nap és a szél ellen; rögtön kipróbáltam, miután megkaptam, és rendeltetése szerint működik. Egy csillagot levonok a szellőzés hiánya miatt, valamint a felállítás több időt vesz igénybe, mint az önfelálló változatnál, de cserébe stabilabb. Ajánlható – masszív termék, jó áron.
No reviews