LYOFOOD fagyasztva szárított étel Öko Paszternák és lencse gombamártásban 70 g/314 kcal - 2 db
Két csomag paszternákot vöröslencsével és kölessel tartalmazó készlet, krémes, mandula-gomba mártásban.
fagyasztva szárítás folyamata
A fagyasztva szárítás egy vákuumeljárás, amely során a víz nagyon alacsony hőmérsékleten (-50 fok) kerül eltávolításra az élelmiszerekből. Az alkalmazott technológiának köszönhetően a liofilizált élelmiszer teljes értékű, kalóriatartalmú étel, amely minden szempontból kiegyensúlyozott, és megfelel a különféle extrém sportokat űzők igényeinek, például a hegymászás, a magashegyi túrázás, a vitorlázás vagy a nyári és téli túrázás. A sarkkutatók, utazók és élsportolók használják különféle expedíciók és táborok során.
termék összetétele
Lencse paszternákkal 93% (vöröslencse 18%, paszternák 14%, kókusztej, köles, olaj, petrezselyem, só, torma, szerecsendió, kurkuma), gombák tamarindusz szószban 7% (gombák 89%, olívaolaj, só, almaecet, agavészsirup, tamarindusz, cukor, fűszerek).
tápérték 100 g termékben
- zsír - 16 g, ebből telített zsírsavak - 6,4 g
- szénhidrát - 59 g, ebből cukor - 7,8 g
- rost - 12 g
- fehérje - 21 g
- só - 1,3 g
| Egységérték | 140 g |
|---|---|
| Élelmiszer típusa | Liofilizátum |
| Nettó súly | 140 g |
| Energiatartalom (kJ) | 1880 kJ/100 g |
| Energiatartalom (kcal) | 449 kcal/100 g |
| Termék energiatartalma (kJ) | 1316 kJ |
| Termék energiatartalma (kcal) | 314 kcal |
| Adagok száma csomagban | 1 |
| Fehérje | 21 g/100 g |
| Zsír | 16 g/100 g |
| Szénhidrátok | 59 g/100 g |
| Cukrok | 7,8 g/100 g |
| Só | 1,3 g/100 g |
| Telített zsírsav | 6,4 g/100 g |
| Étel típusa | Vegán |
| EAN | ZELYOFOOD012 |
| Márka | LYOFOOD |
| EAN |