LYOFOOD fagyasztva szárított étel Öko marokkói tajin 58 g/242 kcal - 2 db
A készlet két marokkói tajin csomagból áll, azaz sárgarépából, cukkíniből, paprikából és tökből készült étel. Csicseriborsóval és polentával kiegészített.
A fagyasztva szárítás egy vákuumeljárás, amely során a víz nagyon alacsony hőmérsékleten (-50 fok) kerül eltávolításra az élelmiszerekből. Az alkalmazott technológiának köszönhetően a liofilizált élelmiszer teljes értékű, kalóriatartalmú étel, amely minden szempontból kiegyensúlyozott, és megfelel a különféle extrém sportokat űzők igényeinek, például a hegymászás, a magashegyi túrázás, a vitorlázás vagy a nyári és téli túrázás. A sarkkutatók, utazók és élsportolók használják különféle expedíciók és táborok során.
Termék összetétele
Polenta (kukoricadara) 37%, hagyma, cukkíni, csicseriborsó 7%, piros paprika 6%, sárgarépa, tökmag 2%, olívaolaj, fűszerek, koriander, só, burgonyaliszt, kurkuma, gyömbér.
Tápérték 100 g termékben
- zsír - 14 g, ebből telített zsírsavak - 2,3 g
- szénhidrát - 54 g, ebből cukor - 13 g
- rost - 12 g
- fehérje - 13 g
- só - 3 g
Főbb jellemzők
- 2 csomagból álló készlet
- csomag súlya: 58 g
- készlet súlya: 116 g
- gyors elkészítés
| Egységérték | 116 g |
|---|---|
| Élelmiszer típusa | Liofilizátum |
| Nettó súly | 116 g |
| Energiatartalom (kJ) | 1747 kJ/100 g |
| Energiatartalom (kcal) | 417 kcal/100 g |
| Termék energiatartalma (kJ) | 1013 kJ |
| Termék energiatartalma (kcal) | 242 kcal |
| Adagok száma csomagban | 1 |
| Fehérje | 13 g/100 g |
| Zsír | 14 g/100 g |
| Szénhidrátok | 54 g/100 g |
| Cukrok | 13 g/100 g |
| Só | 3 g/100 g |
| Telített zsírsav | 2.3 g/100 g |
| Étel típusa | Vegán |
| EAN | ZELYOFOOD011 |
| Márka | LYOFOOD |
| EAN |