LYOFOOD fagyasztva szárított étel Eko Chili Sin Carne 58 g/222 kcal - 2 db
Két csomagból álló szett a hagyományos chili con carne vegán változatából, tápláló babbal, illatos paprikával és olajbogyóval, ökológiai alapanyagokból készített.
A fagyasztva szárítás egy vákuumeljárás, amely során a víz nagyon alacsony hőmérsékleten (-50 fok) kerül eltávolításra az élelmiszerekből. Az alkalmazott technológiának köszönhetően a liofilizált élelmiszer teljes értékű, kalóriatartalmú étel, amely minden szempontból kiegyensúlyozott, és megfelel a különféle extrém sportokat űzők igényeinek, például a hegymászás, a magashegyi túrázás, a vitorlázás vagy a nyári és téli túrázás. A sarkkutatók, utazók és élsportolók használják különféle expedíciók és táborok során.
Termék összetétele
Polenta (kukoricadara) 39%, piros paprika, paradicsom (paradicsom, paradicsomlé), vörösbab 12%, hagyma, zöld olajbogyó, repceolaj, koriandermag, kömény, oregánó, chili, só.
Tápérték 100 g termékben
- zsír - 9,4 g, ebből telített zsírsavak - 0,9 g
- szénhidrát - 56 g, ebből cukor - 18 g
- rost - 15 g
- fehérje - 12 g
- só - 4,5 g
Főbb jellemzők
- 2 csomagból álló készlet
- csomag súlya: 58 g
- készlet súlya: 116 g
- gyors elkészítés
| Egységérték | 116 g |
|---|---|
| Élelmiszer típusa | Liofilizátum |
| Nettó súly | 116 g |
| Energiatartalom (kJ) | 1608 kJ/100 g |
| Energiatartalom (kcal) | 383 kcal/100 g |
| Termék energiatartalma (kJ) | 933 kJ |
| Termék energiatartalma (kcal) | 222 kcal |
| Adagok száma csomagban | 1 |
| Fehérje | 12 g/100 g |
| Zsír | 9.4 g/100 g |
| Szénhidrátok | 56 g/100 g |
| Cukrok | 18 g/100 g |
| Só | 4.5 g/100 g |
| Telített zsírsav | 0.9 g/100 g |
| Étel típusa | Vegán |
| EAN | ZELYOFOOD009 |
| Márka | LYOFOOD |
| EAN |