LYOFOOD fagyasztva szárított étel Eko Chana masala 77 g/380 kcal - 2 db
A fagyasztva szárítás egy vákuumeljárás, amely során a víz nagyon alacsony hőmérsékleten (-50 fok) kerül eltávolításra az élelmiszerekből. Az alkalmazott technológiának köszönhetően a liofilizált élelmiszer teljes értékű, kalóriatartalmú étel, amely minden szempontból kiegyensúlyozott, és megfelel a különféle extrém sportokat űzők igényeinek, például a hegymászás, a magashegyi túrázás, a vitorlázás vagy a nyári és téli túrázás. A sarkkutatók, utazók és élsportolók használják különféle expedíciók és táborok során.
A Chana Masala csicseriborsó, tökkel és paradicsommal, krémes, enyhén csípős kókuszos mártásban főzött, fehér rizzsel.
Termék összetétele
Rizs 40%, kókuszital 11%, paradicsom (paradicsom, paradicsomlé) 11%, hagyma, tök 8%, csicseriborsó 7%, olívaolaj, burgonyaliszt, lime lé, só, nádcukor, fűszerek, kurkuma, gyömbér, kömény.
Tápérték 100 g termékben
- zsír - 12 g, ebből telített zsírsavak - 7,4 g
- szénhidrát - 68 g, ebből cukor - 10 g
- rost - 12 g
- fehérje - 9,8 g
- só - 2,3 g
Főbb jellemzők
- 2 csomagból álló készlet
- csomag súlya: 77 g
- készlet súlya: 154 g
- gyors elkészítés
| Egységérték | 154 g |
|---|---|
| Élelmiszer típusa | Liofilizátum |
| Nettó súly | 154 g |
| Energiatartalom (kJ) | 1847 kJ/100 g |
| Energiatartalom (kcal) | 493 kcal/100 g |
| Termék energiatartalma (kJ) | 1422 kJ |
| Termék energiatartalma (kcal) | 380 kcal |
| Adagok száma csomagban | 1 |
| Fehérje | 9.8 g/100 g |
| Zsír | 12 g/100 g |
| Szénhidrátok | 68 g/100 g |
| Cukrok | 10 g/100 g |
| Só | 2.3 g/100 g |
| Telített zsírsav | 7.4 g/100 g |
| Étel típusa | Vegetáriánus |
| EAN | ZELYOFOOD010 |
| Márka | LYOFOOD |
| EAN |