vagy iratkozz fel a készletről szóló értesítésre
LYOFOOD fagyasztva szárított étel Eko Mung Dal 48 g/181 kcal - 2 db
A készlet két csomag Mung Dalt tartalmaz, amely egy mungóbabból készült étel, amelyet aromás fűszerekkel, például kurkumával és korianderrel főznek, ami intenzív, pikáns ízt kölcsönöz az ételnek.
A fagyasztva szárítás folyamata
A fagyasztva szárítás egy vákuumeljárás, amely során a víz nagyon alacsony hőmérsékleten (-50 fok) kerül eltávolításra az élelmiszerekből. Az alkalmazott technológiának köszönhetően a liofilizált élelmiszer teljes értékű, kalóriatartalmú étel, amely minden szempontból kiegyensúlyozott, és megfelel a különféle extrém sportokat űzők igényeinek, például a hegymászás, a magashegyi túrázás, a vitorlázás vagy a nyári és téli túrázás. A sarkkutatók, utazók és élsportolók használják különféle expedíciók és táborok során.
Termék összetétele
- paradicsompüré (paradicsom, paradicsomlé) 65 %
- mungóbab 27 %
- kókuszolaj
- korianderlevél 2,1 %
- fokhagyma
- só
- jaggery cukor
- kömény
- kurkuma
- curry levél
- zöld chili
Tápérték 100 g termékben
- zsír - 6 g, ebből telített zsírsavak - 4,8 g
- szénhidrát - 52 g, ebből cukor - 3,7 g
- rost - 11 g
- fehérje - 23 g
- só - 3,3 g
Műszaki adatok
Energiaérték: kcal/100g - 376 kcal, kJ/100g - 1586 kJ
Nettó súly: 2 x 48 g
Gyártó: LYOFOOD, Lengyelország
| Egységérték | 96 g |
|---|---|
| Élelmiszer típusa | Liofilizátum |
| Nettó súly | 96 g |
| Energiatartalom (kJ) | 1586 kJ/100 g |
| Energiatartalom (kcal) | 376 kcal/100 g |
| Termék energiatartalma (kJ) | 761 kJ |
| Termék energiatartalma (kcal) | 181 kcal |
| Adagok száma csomagban | 1 |
| Fehérje | 23 g/100 g |
| Zsír | 6 g/100 g |
| Szénhidrátok | 52 g/100 g |
| Cukrok | 3,7 g/100 g |
| Só | 3,3 g/100 g |
| Telített zsírsav | 4,8 g/100 g |
| Étel típusa | Vegetáriánus |
| EAN | ZELYOFOOD013 |
| Márka | LYOFOOD |
| EAN |