ION8 Recyclon palack 1 l - Khaki Green
Többször használható palack khaki színben, 1 l űrtartalommal. Recyclonból készült, amely nem tartalmaz káros BPA-, BPS- és biszfenol-vegyületeket. Nem szívja magába az italok ízét vagy szagát. -5 és + 96 C fok közötti hőmérsékletű folyadékok tárolására alkalmas. Kerékpáros kulacsként is használható, és könnyen illeszkedik az autós tartóba is.
Masszív felépítés
A palack Recyclonból, azaz káros BPA-, BPS- és biszfenol-vegyületektől mentes biopolieszterből készült. Az anyag semleges a környezetre a CO2-kibocsátás szempontjából. Az anyag nem szívja magába a szagokat, és nem változtatja meg az italok ízét, ami fontos hosszú távú használat esetén. Univerzális átmérőjének köszönhetően a legtöbb autós, kerékpáros vagy hátizsák hálós zsebében használható. Az oldalán térfogatjelző skála található a folyadékmennyiség figyelésére.
Szivárgásmentes kupak, egykezes használat
Ergonomikus forma garantálja a kényelmet és a biztos fogást, még mozgás közben is. A kupak rögzítő füllel rendelkezik, amely megkönnyíti a palack gyors kivételét a hátizsákból vagy a felszereléshez való rögzítését. Az egykezes használat lehetővé teszi, hogy megszakítás nélkül lehessen inni tevékenység közben. Lezárható és szivárgásmentes kupakot alkalmaztak, amely védi a szájrészt a szennyeződésektől.
Figyelem
A termék nem alkalmas mosogatógépben történő mosásra. Kézzel, langyos vízben és mosogatószerrel kell mosni.
főbb jellemzők
- űrtartalom 1 liter
- Recyclon anyag
- BPA-, BPS- és biszfenol-vegyületektől mentes
- szivárgásmentes, zárható fedél, amely megakadályozza a szivárgást
- egykezes használat lehetősége tevékenység közben
| Kapacitás | 1000 ml |
|---|---|
| Szín | Zöld árnyalatai |
| BPA Free | Igen |
| Palack anyaga | műanyag |
| Hőszigetelés | Nem |
| Magasság | 285 mm |
| Súly | 170 g |
| Anyag | Recyclon |
| Fő szín | Khaki |
| EAN | 0619098093049 |
| Manufacturer code | I8RF1000KGRE |
| Márka | ION8 |
| EAN |