ION8 Recyclon palack 1 l - Desert
Többször használatos palack Desert színben, 1 l űrtartalommal, Recyclonból készült, amely mentes a káros BPA, BPS és biszfenol vegyületektől. Nem szívja magába a folyadékok szagát vagy ízét. -5 és +96 C fok közötti hőmérsékletű italok tárolására alkalmas. Használható kerékpáros kulacsként, és a legtöbb autós tartóhoz illik.
Masszív szerkezet
Recyclonból készült palack, amely káros BPA, BPS és biszfenol vegyületeket nem tartalmazó biopoliészter, környezetbarát, és nem okoz CO2 kibocsátást. Az italok szagával és ízével szemben semleges marad, hasznos hosszabb használat során is. Az univerzális átmérőnek köszönhetően könnyen elfér a legtöbb autós vagy kerékpáros tartóban, illetve hátizsákzsebben. Az oldalán található térfogat skála lehetővé teszi a folyadék mennyiségének ellenőrzését.
Szivárgásmentes kupak, egykezes kezelés
Az ergonomikus kialakítás garantálja a kényelmes napi használatot, biztos fogást nyújtva még mozgás közben is. A fogantyúval ellátott kupak megkönnyíti a palack gyors kivételét a hátizsákból vagy annak rögzítését a felszereléshez. Az egykezes kezelés lehetővé teszi a folyadékpótlást tevékenység közben, a mozgás megszakítása nélkül. A palack szivárgásmentes, zárható dugóval rendelkezik, amely hatékonyan védi a szívócsövet a szennyeződésektől és szivárgásoktól.
Figyelem
Ez a termék mosogatógépben nem mosható. Javasolt kézzel mosni langyos vízben, mosogatószer hozzáadásával.
főbb jellemzők
- kapacitás 1 liter
- anyag Recyclon
- mentes a BPA, BPS és biszfenol vegyületektől
- szivárgásmentes, zárható fedél a szivárgás ellen
- egykezes kezelés lehetősége aktivitás közben
| Kapacitás | 1000 ml |
|---|---|
| Szín | Homokszín árnyalatai |
| BPA Free | Igen |
| Palack anyaga | műanyag |
| Hőszigetelés | Nem |
| Magasság | 285 mm |
| Súly | 170 g |
| Anyag | Recyclon |
| Fő szín | Desert |
| EAN | 0619098093025 |
| Manufacturer code | I8RF1000DES |
| Márka | ION8 |
| EAN |