ION8 Recyclon kulacs 1 l - Dark Green
1 l űrtartalmú, többször használatos, Dark Green színű kulacs. Recyclon anyagból készült, nem tartalmaz káros BPA, BPS és Bisfenol vegyületeket. Az anyag nem szívja fel a tárolt italok ízét vagy szagát. A palack -5 és 96 fok közötti hőmérsékletű folyadékok tárolására alkalmas. A kulacs kerékpáros palackként használható, és illeszkedik az autós tartókba is.
tartós szerkezet
A kulacs Recyclonból, azaz BPA, BPS és Bisfenolok kártevő vegyületeitől mentes biopoliészterből készült. Ez az anyag a szén-dioxid-kibocsátás tekintetében is környezetbarát. Az anyag nem szívja fel a szagokat és nem befolyásolja az italok ízét, ami fontos a hosszú távú használat során. Univerzális átmérőjének köszönhetően illeszkedik a legtöbb autós és kerékpáros tartóba, valamint a hátizsák hálós zsebébe. A kulacs oldalán egy térfogatmérő skála található, amely lehetővé teszi a hordozott folyadék mennyiségének ellenőrzését.
Szivárgásmentes kupak, egykezes használat
Az ergonómikus kialakítás mindennapi kényelmet és biztos fogást garantál, akár mozgás közben is. A kupakon található kiegészítő fogantyú lehetővé teszi a palack gyors kivételét a hátizsákból vagy felszereléshez való rögzítését. Az egykezes kezelésnek köszönhetően a tevékenység megszakítása nélkül is lehet inni. A kulacs egy szivárgásmentes, zárható kupakkal rendelkezik, amely hatékonyan megakadályozza a szivárgást és védi a szájrészt a szennyeződéstől.
Figyelem
A termék nem mosható mosogatógépben. Kézi mosás szükséges langyos vízben, mosogatószerrel.
főbb jellemzők
- 1 literes űrtartalom
- Recyclon anyag
- BPA-, BPS- és Bisfenol-mentes
- szivárgásmentes, lezárható fedél
- egy kézzel is kezelhető tevékenységek közben
| Kapacitás | 1000 ml |
|---|---|
| Szín | Zöld árnyalatai |
| BPA Free | Igen |
| Palack anyaga | műanyag |
| Hőszigetelés | Nem |
| Magasság | 285 mm |
| Súly | 170 g |
| Anyag | Recyclon |
| Fő szín | Dark Green |
| EAN | 0619098088861 |
| Manufacturer code | I8RF1000DGRE |
| Márka | ION8 |
| EAN |