vagy iratkozz fel a készletről szóló értesítésre
Arpol konzerv - Sertésnyak 300 g - 3 db
3 konzervből álló készlet, amely sertéstarját tartalmaz kiváló minőségű összetevőkből, hidegen, kenyérrel fogyasztásra szánt. A termék sterilizálási folyamaton esett át, ami növeli az eltarthatóságát. A konzervek hasznosak mind válsághelyzetekben, mind hosszú távú terepműveletek során, biztosítva az élelemforrást.
A doboz easy open típusú fedéllel van ellátva, amelyhez nincs szükség nyitóra.
A termék összetétele
Sertéstarja hús (77%), víz, só, ízfokozó E621, glükóz, aroma, sűrítőanyag E 407a - karragén, stabilizátorok (E 451, E 450, E 452, E 508), sertésfehérje, antioxidáns E 316, tartósítószer E 250.
Tápérték 100 g termékben
- energiaérték 679 kJ/163 kcal
- zsír 12 g, ebből telített zsírsavak 5,2 g
- szénhidrát 0,6 g, ebből cukrok < 0,5 g
- fehérje 14 g
- só 1,5 g.
Főbb jellemzők
- 3 dobozos készlet
- doboz súlya 300 g
- készlet súlya 900 g
- easy open fedél
- természetes összetevők
MILITARY AZ ARPOL MÁRKA PRÉMIUM KERESKEDŐJE.
Az ARPOL egy sokéves tapasztalattal rendelkező vállalat az élelmiszeradagok és speciális konzervek gyártásában, amelyeket a fegyveres erők, az állambiztonsági intézmények, valamint turisták, hajósok és horgászok számára kínál. A vállalat bevezette az ISO 9001:2015 és ISO 22000:2005 nemzetközi minőségirányítási rendszereket, megfelel a NATO AQAP 2110:2016 szabványoknak, és 2006 óta rendelkezik a védelmi szektorban működő szervezeteknek kiadott NCAGE 1126H kóddal. Az ARPOL márka termékei könnyű tárolhatóságukkal és egyszerű elkészítésükkel tűnnek ki minden körülmények között - a láng nélküli vegyi melegítők vagy szilárd tüzelőanyagok használata gyorsan meleg ételt biztosít, és minden szükséges elem a készletben található. A vállalat megoldásai bizonyítottak a nehéz mentési műveletekben és válsághelyzetekben, például árvizek, a haiti földrengés vagy európai tűzoltási akciók során. A kínálat modern termékeket is tartalmaz, köztük az önmelegítő Hot Can dobozt, amely praktikus megoldást jelent terepi körülmények között.
| Egységérték | 900 g |
|---|---|
| Élelmiszer típusa | Konzerv |
| Nettó súly | 900 g |
| Energiatartalom (kJ) | 679 kJ/100 g |
| Energiatartalom (kcal) | 163 kcal/100 g |
| Termék energiatartalma (kJ) | 2037 kJ |
| Termék energiatartalma (kcal) | 489 kcal |
| Adagok száma csomagban | 1 |
| Fehérje | 14 g/100 g |
| Zsír | 12 g/100 g |
| Szénhidrátok | 0.6 g/100 g |
| Cukrok | <0.5 g/100 g |
| Só | 1.5 g/100 g |
| Telített zsírsav | 5.2 g/100 g |
| Étel típusa | Húsos |
| EAN | ZESTAWARPOL028 |
| Márka | ARPOL |
| EAN |