Arpol konzerv - Rántott hús káposztával 850 g - 3 db
3 sterilizált zöldség-húsos katonai konzervek csomagja. A termék fogyasztásra kész előzetes melegítés után. A konzervben főtt darált húsos szeletek találhatók káposztával. 1 konzerv két személy számára elegendő adagot biztosít.
Termék összetétele
Hozzávalók: szeletek 50% (sertéslapocka hús 45,1%, marhalapocka hús 45,1%, zsemlemorzsa (búzaliszt, víz, élesztő, só), tojás por, só, bors), káposzta 32%, víz, paradicsom koncentrátum 3,5%, szárított hagyma, búzaliszt, fűszerek (só, fűszerek, ízfokozók E 621 és E 635, cukor, szárított zöldségek, zeller, burgonyakeményítő, élesztő kivonat, tejből származó laktóz, repce növényi olaj, színezék: riboflavinok).
A termék tartalmazhat tejet, szóját és mustárt.
100 g termék tápértéke
- energiaérték 297 kJ/71 kcal
- zsír 2,6 g, ebből telített zsírsavak 1,1 g
- szénhidrát 5,3 g, ebből cukrok 2,5 g
- fehérje 5,9 g
- só 0,96 g
A terméket 2 módon lehet elkészíteni
- nyissa fel a konzervet, az étel tartalmát tegye egy edénybe és lassú tűzön melegítse időnként kevergetve,
- a zárt konzervet forró vízzel teli edényben melegítse körülbelül 30-40 percig.
0-25 °C közötti hőmérsékleten tárolandó.
fő jellemzők
- 3 konzerves készlet
- konzerv súlya 850 g
- természetes összetevők
MILITARY AZ ARPOL MÁRKA PRÉMIUM KERESKEDŐJE.
Az ARPOL egy sokéves tapasztalattal rendelkező vállalat az élelmiszeradagok és speciális konzervek gyártásában, amelyeket a fegyveres erők, az állambiztonsági intézmények, valamint turisták, hajósok és horgászok számára kínál. A vállalat bevezette az ISO 9001:2015 és ISO 22000:2005 nemzetközi minőségirányítási rendszereket, megfelel a NATO AQAP 2110:2016 szabványoknak, és 2006 óta rendelkezik a védelmi szektorban működő szervezeteknek kiadott NCAGE 1126H kóddal. Az ARPOL márka termékei könnyű tárolhatóságukkal és egyszerű elkészítésükkel tűnnek ki minden körülmények között - a láng nélküli vegyi melegítők vagy szilárd tüzelőanyagok használata gyorsan meleg ételt biztosít, és minden szükséges elem a készletben található. A vállalat megoldásai bizonyítottak a nehéz mentési műveletekben és válsághelyzetekben, például árvizek, a haiti földrengés vagy európai tűzoltási akciók során. A kínálat modern termékeket is tartalmaz, köztük az önmelegítő Hot Can dobozt, amely praktikus megoldást jelent terepi körülmények között.
| Egységérték | 2550 g |
|---|---|
| Élelmiszer típusa | Konzerv |
| Nettó súly | 2550 g |
| Energiatartalom (kJ) | 297 kJ/100 g |
| Energiatartalom (kcal) | 71 kcal/100 g |
| Termék energiatartalma (kJ) | 2524.5 kJ |
| Termék energiatartalma (kcal) | 603.5 kcal |
| Adagok száma csomagban | 1 |
| Fehérje | 5.9 g/100 g |
| Zsír | 2.6 g/100 g |
| Szénhidrátok | 5.3 g/100 g |
| Cukrok | 2.5 g/100 g |
| Só | 0.96 g/100 g |
| Telített zsírsav | 1.1 g/100 g |
| Étel típusa | Húsos |
| EAN | ZESTAWARPOL023 |
| Márka | ARPOL |
| EAN |