Arpol konzerv - Hajdinakása hússal és gombával 850 g - 3 db
Három katonai konzervekből álló készlet, amelyek teljes értékű ételek. A konzervben hajdina kása található hússal és gombával. Hasznos felszerelés túlélési túrákhoz, turisztikai kirándulásokhoz vagy táborokhoz.
Fogyasztásra való előkészítés módja: Tegye át a terméket egy edénybe. Lassú tűzön melegítse, időnként kevergetve.
Termék összetétele
Összetevők: sertéshús az lapockából 41,2%, pirított hajdina kása 29,4%, víz, gomba 4,4%, fűszerek (szárított zöldségek, zeller, módosított kukoricakeményítő, aromák (szója fehérje hidrolizátumot, búza fehérje hidrolizátumot tartalmaznak), cukor, só, részlegesen hidrogénezett pálma növényi zsír, ízesítők, ízfokozók: E 621 és E 635, maláta- és élesztőkivonat), búzaliszt, paradicsomkoncentrátum.
Tápérték 100 g termékben
- energiatartalom 533 kJ/127 kcal
- zsír 5,7 g, ebből telített zsírsavak 2,2 g
- szénhidrátok 8,3 g, ebből cukrok 0 g
- rost 1,4 g
- fehérje 10 g
- só 0,75 g.
Műszaki adatok
Energiatartalom 100g: 533 kJ/127 kcal
Nettó tömeg: 850 g
Gyártó: ARPOL, Lengyelország
MILITARY AZ ARPOL MÁRKA PRÉMIUM KERESKEDŐJE.
Az ARPOL egy sokéves tapasztalattal rendelkező vállalat az élelmiszeradagok és speciális konzervek gyártásában, amelyeket a fegyveres erők, az állambiztonsági intézmények, valamint turisták, hajósok és horgászok számára kínál. A vállalat bevezette az ISO 9001:2015 és ISO 22000:2005 nemzetközi minőségirányítási rendszereket, megfelel a NATO AQAP 2110:2016 szabványoknak, és 2006 óta rendelkezik a védelmi szektorban működő szervezeteknek kiadott NCAGE 1126H kóddal. Az ARPOL márka termékei könnyű tárolhatóságukkal és egyszerű elkészítésükkel tűnnek ki minden körülmények között - a láng nélküli vegyi melegítők vagy szilárd tüzelőanyagok használata gyorsan meleg ételt biztosít, és minden szükséges elem a készletben található. A vállalat megoldásai bizonyítottak a nehéz mentési műveletekben és válsághelyzetekben, például árvizek, a haiti földrengés vagy európai tűzoltási akciók során. A kínálat modern termékeket is tartalmaz, köztük az önmelegítő Hot Can dobozt, amely praktikus megoldást jelent terepi körülmények között.
| Egységérték | 2550 g |
|---|---|
| Élelmiszer típusa | Konzerv |
| Nettó súly | 2550 g |
| Energiatartalom (kJ) | 533 kJ/100 g |
| Energiatartalom (kcal) | 127 kcal/100 g |
| Termék energiatartalma (kJ) | 4530 kJ |
| Termék energiatartalma (kcal) | 1079 kcal |
| Adagok száma csomagban | 1 |
| Fehérje | 10 g/100 g |
| Zsír | 5.7 g/100 g |
| Szénhidrátok | 8.3 g/100 g |
| Cukrok | 0 g/100 g |
| Só | 0.75 g/100 g |
| Telített zsírsav | 2.2 g/100 g |
| Étel típusa | Húsos |
| EAN | ZESTAWARPOL025 |
| Márka | ARPOL |
| EAN |