Adag nagy, és az íze konzervételhez képest nagyszerű. Kenyérrel és savanyú uborkával kiegészítve igazán nagyon jó. Ideális tartalék élelemnek.
Arpol konzerv - Foghagymás katonai szalonna 300 g
Katonaikonzerv kenyér kenésére, szalonna alapú, fokhagymával és aromás fűszerekkel gazdagított. Hosszú távú tárolásra alkalmas, az eltarthatósági idő alatt megőrzi ízét és tápértékét. Közvetlenül a csomagolásból fogyasztható, további feldolgozás nélkül.
könnyen nyitható tető
Magas kalóriatartalma szilárd energiaforrást jelent hosszú túrák, táborozások vagy túlélőtúrák során. A konzerv praktikus, szakító könnyen nyitható tetővel rendelkezik, amit nem szükséges konzervnyitóval kinyitni.
Összetevők
sertésszalonna, sertészsír, só, ízfokozó E 621, glükóz, aroma, tartósítószer E 250, granulált fokhagyma.
A termék tápértéke 100 g-ban
Energiaérték: 3149 kJ/766 kcal
Zsír: 84,0 g, ebből telített zsírsavak 28,0 g
Szénhidrát: 0,5 g, ebből cukor 0,3 g
Fehérje: 3,0 g
Só: 1,6 g
MILITARY AZ ARPOL MÁRKA PRÉMIUM KERESKEDŐJE.
Az ARPOL egy sokéves tapasztalattal rendelkező vállalat az élelmiszeradagok és speciális konzervek gyártásában, amelyeket a fegyveres erők, az állambiztonsági intézmények, valamint turisták, hajósok és horgászok számára kínál. A vállalat bevezette az ISO 9001:2015 és ISO 22000:2005 nemzetközi minőségirányítási rendszereket, megfelel a NATO AQAP 2110:2016 szabványoknak, és 2006 óta rendelkezik a védelmi szektorban működő szervezeteknek kiadott NCAGE 1126H kóddal. Az ARPOL márka termékei könnyű tárolhatóságukkal és egyszerű elkészítésükkel tűnnek ki minden körülmények között - a láng nélküli vegyi melegítők vagy szilárd tüzelőanyagok használata gyorsan meleg ételt biztosít, és minden szükséges elem a készletben található. A vállalat megoldásai bizonyítottak a nehéz mentési műveletekben és válsághelyzetekben, például árvizek, a haiti földrengés vagy európai tűzoltási akciók során. A kínálat modern termékeket is tartalmaz, köztük az önmelegítő Hot Can dobozt, amely praktikus megoldást jelent terepi körülmények között.
| Egységérték | 300 g |
|---|---|
| Élelmiszer típusa | Konzerv |
| Nettó súly | 300 g |
| Energiatartalom (kJ) | 3149 kJ/100 g |
| Energiatartalom (kcal) | 766 kcal/100 g |
| Termék energiatartalma (kJ) | 9447 kJ |
| Termék energiatartalma (kcal) | 2298 kcal |
| Adagok száma csomagban | 1 |
| Fehérje | 3,0 g/100 g |
| Zsír | 84,0 g/100 g |
| Szénhidrátok | 0,5 g/100 g |
| Cukrok | 0,3 g/100 g |
| Só | 1,6 g/100 g |
| Telített zsírsav | 28,0 g/100 g |
| Étel típusa | Húsos |
| EAN | 5900779720176 |
| Manufacturer code | SŁONINA Z CZOS.ANKOR |
| Márka | ARPOL |
| Expiration Date | 2027-09-01 |
| EAN |
Értékelések fotókkal
Értékelés összefoglalása
Vélemények száma: 4
-
-
A szalonna nagyon finom és könnyen kenhető kenyérre. Kiváló tartalék otthon, hosszú szavatossági ideje miatt, de kirándulásokhoz is jól jön hűvösebb napokon.
-
A konzerv nagyon tápláló és finom, ráadásul kiadós – két embernek is nehéz egyszerre megenni. Paradicsommal vagy kovászos uborkával kitűnően ízlik, mindig tartunk belőle otthon, most is több darabot rendelek.
-
Nagyon ízletes és tápláló snack, az adag valóban nagy – nehéz egyszerre megenni az egész konzervet. Jól van fűszerezve, mindenképpen ajánlom kipróbálni!
No reviews