Az összetevők között ugyan vannak diófélék, de nem tudni, milyen mennyiségben. A szelet alapja gabona, ami kevésbé értékes szénhidrátforrás. Az Arpol kínálatában ennél sokkal jobb ilyen típusú szeletek is találhatók.
vagy iratkozz fel a készletről szóló értesítésre
Arpol Food Force energiaszeletsós karamellás 50 g – 4 db
Négy sós karamell ízű szeletből álló készlet, amely gyors energia-löketet biztosít könnyen emészthető formában. Jó nassolnivaló utazóknak, gombagyűjtőknek, sportolóknak és sofőröknek. Mivel nem szükséges hűtőszekrényben tárolni, kiválóan alkalmas utazásokra, horgászatra vagy hegyi túrákra.
A kényelmes szelet jó energiaforrást jelent és egészséges alternatívát kínál más nassolnivalókhoz képest, kiváló kiegészítője az étrendnek.
A termék összetétele
Zabpehely, glükózszirup, kakaóöntet (cukor, növényi olaj és zsír (pálma, shea), csökkentett zsírtartalmú kakaó, sovány tejpor, emulgeálószer (szorbit-trisztearát és napraforgó lecitin), vanilin), cukor, növényi olaj (pálma, shea), repceolaj, kakaópor, aroma, só.
Tápérték 100 g termékben
- energiaérték 1719 kJ/411 kcal
- zsír 15 g, ebből telített zsírsavak 4,9 g
- szénhidrát 61,0 g, ebből cukrok 33,0 g
- fehérje 6,3 g
- só 1,1 g
Főbb jellemzők
- 4 darab a készletben
- sós karamell íz
- 411 kcal 100 g-ban
- nem kell hűtőszekrényben tárolni
- kényelmes hordozhatóság
MILITARY AZ ARPOL MÁRKA PRÉMIUM KERESKEDŐJE.
Az ARPOL egy sokéves tapasztalattal rendelkező vállalat az élelmiszeradagok és speciális konzervek gyártásában, amelyeket a fegyveres erők, az állambiztonsági intézmények, valamint turisták, hajósok és horgászok számára kínál. A vállalat bevezette az ISO 9001:2015 és ISO 22000:2005 nemzetközi minőségirányítási rendszereket, megfelel a NATO AQAP 2110:2016 szabványoknak, és 2006 óta rendelkezik a védelmi szektorban működő szervezeteknek kiadott NCAGE 1126H kóddal. Az ARPOL márka termékei könnyű tárolhatóságukkal és egyszerű elkészítésükkel tűnnek ki minden körülmények között - a láng nélküli vegyi melegítők vagy szilárd tüzelőanyagok használata gyorsan meleg ételt biztosít, és minden szükséges elem a készletben található. A vállalat megoldásai bizonyítottak a nehéz mentési műveletekben és válsághelyzetekben, például árvizek, a haiti földrengés vagy európai tűzoltási akciók során. A kínálat modern termékeket is tartalmaz, köztük az önmelegítő Hot Can dobozt, amely praktikus megoldást jelent terepi körülmények között.
| Egységérték | 200 g |
|---|---|
| Élelmiszer típusa | Harapnivaló |
| Nettó súly | 200 g |
| Energiatartalom (kJ) | 1719 kJ/100 g |
| Energiatartalom (kcal) | 411 kcal/100 g |
| Termék energiatartalma (kJ) | 3438 kJ |
| Termék energiatartalma (kcal) | 822 kcal |
| Adagok száma csomagban | 4 |
| Fehérje | 6,3 g/100 g |
| Zsír | 15 g/100 g |
| Szénhidrátok | 61 g/100 g |
| Cukrok | 33 g/100 g |
| Só | 1,1 g/100 g |
| Telített zsírsav | 4,9 g/100 g |
| Étel típusa | Vegán |
| EAN | ZESTAWARPOL003 |
| Márka | ARPOL |
| EAN |
Értékelések fotókkal
Értékelés összefoglalása
Vélemények száma: 3
-
-
Az Arpol kínálatában vannak jobb szeletek is – ez gyenge minőségű cukrokat tartalmaz. Inkább édes snackre hasonlít, mint rendes energiaszeletre.
-
Finom és laktató szelet. Jól be volt csomagolva a szállításhoz. Az ARPOL magas színvonalon gyártja a szeleteket. Egy nagyon igényes személy hibákat találhatna benne, de nekem tökéletesen bevált erdei kirándulásokon és hosszú hegyi napokon – mindig gyorsan ad energiát.
No reviews