Az összetevők között ugyan vannak diófélék, de nem tudni, milyen mennyiségben. A szelet alapja gabona, ami kevésbé értékes szénhidrátforrás. Az Arpol kínálatában ennél sokkal jobb ilyen típusú szeletek is találhatók.
Arpol Food Force energiaszelet krémestorta 50 g – 4 db
Négy kakaómázas, tejszínes sütemény ízű szelet csomagja gyors és könnyen emészthető energialöketet biztosít. Remek nasi a túrázók, gombászok, sportolók és vezetők számára. Mivel nem igényel hűtést, kiválóan alkalmas utazás, horgászat vagy hegyi túrák során.
A praktikus szelet szilárd energiaforrás és egészségesebb alternatíva más nassolnivalókkal szemben, tökéletesen kiegészíti az étrendet.
Összetevők
Zabpehely, glükózszirup, kakaómáz (cukor, növényi olaj és zsír (pálma, shea), csökkentett zsírtartalmú kakaó, zsírtalanított tejpor, emulgeálószer (szorbit-trisztearát és napraforgó lecitint), vanillin), cukor, növényi olaj (pálma, shea), repceolaj, kakaópor, aroma, só.
Nyomokban tartalmazhat: tojást és szóját.
Tápérték 100 g termékben
- energiatartalom 1728 kJ/413 kcal
- zsír 15 g, ebből telített zsírsavak 5,0 g
- szénhidrát 61,0 g, ebből cukrok 32,0 g
- fehérje 6,4 g
- só 0,4 g
Főbb jellemzők
- 4 darab a készletben
- súly 50 g
- tejszínes sütemény íz
- 413 kcal 100 g-ban
- nem igényel hűtőszekrényben tárolást
MILITARY AZ ARPOL MÁRKA PRÉMIUM KERESKEDŐJE.
Az ARPOL egy sokéves tapasztalattal rendelkező vállalat az élelmiszeradagok és speciális konzervek gyártásában, amelyeket a fegyveres erők, az állambiztonsági intézmények, valamint turisták, hajósok és horgászok számára kínál. A vállalat bevezette az ISO 9001:2015 és ISO 22000:2005 nemzetközi minőségirányítási rendszereket, megfelel a NATO AQAP 2110:2016 szabványoknak, és 2006 óta rendelkezik a védelmi szektorban működő szervezeteknek kiadott NCAGE 1126H kóddal. Az ARPOL márka termékei könnyű tárolhatóságukkal és egyszerű elkészítésükkel tűnnek ki minden körülmények között - a láng nélküli vegyi melegítők vagy szilárd tüzelőanyagok használata gyorsan meleg ételt biztosít, és minden szükséges elem a készletben található. A vállalat megoldásai bizonyítottak a nehéz mentési műveletekben és válsághelyzetekben, például árvizek, a haiti földrengés vagy európai tűzoltási akciók során. A kínálat modern termékeket is tartalmaz, köztük az önmelegítő Hot Can dobozt, amely praktikus megoldást jelent terepi körülmények között.
| Egységérték | 200 g |
|---|---|
| Élelmiszer típusa | Harapnivaló |
| Nettó súly | 200 g |
| Energiatartalom (kJ) | 1728 kJ/100 g |
| Energiatartalom (kcal) | 413 kcal/100 g |
| Termék energiatartalma (kJ) | 3456 kJ |
| Termék energiatartalma (kcal) | 826 kcal |
| Adagok száma csomagban | 4 |
| Fehérje | 6,4 g/100 g |
| Zsír | 15 g/100 g |
| Szénhidrátok | 61 g/100 g |
| Cukrok | 32 g/100 g |
| Só | 0,4 g/100 g |
| Telített zsírsav | 5 g/100 g |
| Étel típusa | Vegán |
| EAN | ZESTAWARPOL001 |
| Márka | ARPOL |
| EAN |
Értékelések fotókkal
Értékelés összefoglalása
Vélemények száma: 3
-
-
Az Arpol kínálatában vannak jobb szeletek is – ez gyenge minőségű cukrokat tartalmaz. Inkább édes snackre hasonlít, mint rendes energiaszeletre.
-
Finom és laktató szelet. Jól be volt csomagolva a szállításhoz. Az ARPOL magas színvonalon gyártja a szeleteket. Egy nagyon igényes személy hibákat találhatna benne, de nekem tökéletesen bevált erdei kirándulásokon és hosszú hegyi napokon – mindig gyorsan ad energiát.
No reviews