Armytek Zippy WR Extended Set Green zseblámpa - 120 lumen
Ultrakönnyű, miniatűr, többfunkciós zseblámpa, fehér és piros fényt kibocsátva (a teljesítményük 120 és 30 lumen, a fehér fény 12 m-es, a piros pedig 6 m-es hatótávolsággal). A kialakítás lehetővé teszi a széles, 110 fokos fényáram elérését. A piros LED hasznos a szabadban végzett munka vagy térkép olvasás során. A piros fény nem vakít el, és nem zavarja az éjjellátási képességet. A készlet tartalmaz fejpántot, lehetővé téve a zseblámpa fejlámpaként történő használatát.
2 LED
A két LED a zseblámpa fő fényforrása. A szórt fehér fény hasznos a mindennapi tevékenységek során, míg a piros fény jelzésre szolgál, és nem befolyásolja az éjjellátást, ami terepen hasznos.
IP 67 védettségű, 100 mAh kapacitású Li-Po akkumulátor
A zseblámpa megfelel az IP 67 vízállósági szabványnak, akár 1 m mélyen 30 percig is merülhet. A tartós műanyag burkolat garantálja az ellenálló képességet 10 m-es magasságból való eséskor.
A modellt egy 100 mAh kapacitású Li-Po akkumulátor táplálja, és Micro USB kábellel tölthető. A kényelmes kapcsoló lehetővé teszi a munkamód kiválasztását.
fém csat, fejpánt, forgatható tartó
A zseblámpán leválasztható acél csat van, amely lehetővé teszi ruhára vagy felszerelésre való rögzítését, ezzel átalakítható fejlámpává vagy munkalámpává. A mellékelt fejpánt lehetővé teszi a kényelmes használatot fejlámpaként. A forgatható tartó erős mágnessel stabil rögzítést biztosít fémfelületekre és pontos fényirány beállítást tesz lehetővé, növelve a használati kényelmet terepen és műhelyben.
univerzális felhasználás
Az Armytek Zippy modell használható fejlámpaként, EDC zseblámpaként (Every Day Carry), acél csat segítségével hátizsákra, zsebre vagy felszerelési szalagokra rögzítve, valamint kulcstartóként. Az egész készlet súlya mindössze 19 g tartóval együtt, ami kényelmet biztosít a mindennapi szállítás során.
Üzemmódok a fényforrástól függően
A zseblámpa üzemmódjai/ Teljesítmény/ Világítási idő (fehér fény):
- Turbo / 120 lumen / 19 min
- Közepes / 30 lumen / 80 min
- Alacsony / 4 lumen / 10 h
- Ragyogás / 0,1 lumen / 220 h
- Sztroboszkóp / 120 lumen / 2 h
A zseblámpa üzemmódjai/ Teljesítmény/ Világítási idő (piros fény):
- Turbo / 30 lumen / 34 min
- Közepes / 10 lumen / 130 min
- Alacsony / 2 lumen / 10 h
- Ragyogás / 0,1 lumen / 135 h
- Sztroboszkóp / 30 lumen / 190 min
A készlet részei
- zseblámpa
- mágneses tartó
- acél csat
- fejpánt
- használati útmutató
A legfontosabb jellemzők
- többfunkciós 3 az 1-ben kialakítás: kulcstartó, fejlámpa és EDC
- kettős fényforrás: fehér és piros LED
- széles, körülbelül 110 fokos fénykibocsátás
- forgatható tartó erős mágnessel
- acél csat
- ultrakönnyű és vékony burkolat extra megerősítésekkel
- beépített Li-Pol akkumulátor Micro-USB-n keresztül tölthető
- magas víz- és porállóság: IP 67
- 5 fényerő-fokozat minden fényforráshoz
- fejen, ruhán vagy fémfelületeken való rögzíthetőség
MILITARY az Armytek márka prémium kereskedője.
Az Armytek zseblámpákat gyártó, amelyet a legigényesebb felhasználók számára terveznek – a különleges egységektől és a mentőszolgálatoktól a szabadtéri rajongókig – tervez. 2007 óta a márka saját technológiáit fejleszti, a hadsereg, repülőgépipari és repülőgépipari mérnökök tudására támaszkodik. Minden modell az USA-ból és Japánból immár legmagasabb minőségű alkatrészekből készül, tudatosan lemondva az olcsó pótlásoktól, és a tartósság, megbízhatóság és biztonság javára áll. A termékeket extrém körülmények között tesztelik – homokban, hóban és víz alatt –, ami garantálja a gyakorlatban való megbízhatóságukat. Az Armyteknek saját gyára van, és teljes ellenőrzése a gyártási folyamat felett. Az ajánlat széles zseblámpákat és kiegészítőket kínál, amelyek már több mint 50 országban elérhetők világszerte.
| Maximális fénysugár | 120 Lumen |
|---|---|
| Fénysugár | Széles |
| Világítási módok | Igen |
| Üzemidő maximális üzemmódban | 19 min |
| Üzemidő magas üzemmódban | 80 min |
| Üzemidő a leggyengébb módban | 220 óra |
| Áramellátás típusa | Beépített akkumulátor |
| Akkumulátor/elem típusa | Li-Po |
| Akkumulátor készletben | Igen |
| Burkolat anyaga | műanyag |
| Mágnes | Igen |
| Fő szín | Green |
| Fényszín | Hideg fehér |
| Powerbank | Nem |
| Vízállósági fokozat | IP 67 |
| Klipsz készletben | Nem |
| Fejpánt | Igen |
| Tok készletben | Nem |
| Hosszúság | 59 mm |
| Átmérő | 25,6 mm |
| Súly | 19 g |
| EAN | 6957713003092 |
| Manufacturer code | F09101GR |
| Márka | Armytek |
| EAN |