Victorinox Swiss Classic konyhai kés Red - fogazott, lekerekített heggyel - 2db
Két konyhakésből álló készlet, amelyet a sokoldalú alkalmazásra terveztek. Az ergonomikus, tartós piros polipropilén markolat csúszásmentes felülettel rendelkezik, biztos fogást és tartósságot garantálva a mindennapi használat során.
Fűrészes penge és biztonságos hegy
A modell kiemelkedő vágási tulajdonságokkal rendelkezik, és a penge lekerekített hegye növeli a biztonságot munka közben. A fűrészes penge kiválóan alkalmas kenyér szeletelésére.
Fő jellemzők
- rozsdamentes acél penge
- fűrészes szerkezetű él
- biztonságos, lekerekített hegy
- tartós és könnyű polipropilén markolat
- ergonomikus, csúszásmentes fogantyú
Műszaki adatok
Penge: rozsdamentes acél
Penge hossza: 110 mm
Penge: fűrészes
Markolat: polipropilén
Teljes hossz: 220 mm
Súly: 28 g
Gyártó: Victorinox, Svájc
MILITARY a Victorinox márka hivatalos kereskedője.
A Victorinox egy svájci márka, amelynek hagyományai 1884-ig nyúlnak vissza, világszerte a híres svájci hadsereg zsebkés alkotójaként – az egyik legismertebb multifunkcionális eszköz. Az ikonikus zsebkések mellett a kínálat kiváló minőségű konyhakéseket, órákat és utazótáskákat is tartalmaz. A márka minden terméke a részletekre és a kidolgozottság minőségére való odafigyeléssel készül, ami tartósságot és megbízhatóságot jelent. A Victorinox folyamatosan újít, művészeket és tervezőket von be, hogy egyedi kollekciókat hozzanak létre, amelyek a funkcionalitást ötvözi a modern dizájnnal való megközelítéssel.
| Zár típusa | Fix penge |
|---|---|
| Penge acél | Rozsdamentes |
| Tok készletben | Nem |
| Klipsz hordáshoz | Nem |
| Markolat anyaga | Műanyag |
| Nyitás módja | Fix penge |
| Korrózióállóság | Nagyon jó |
| Tompulási ellenség | Alacsony |
| Súly | 28 g |
| Penge típusa | Fogazott |
| Fő szín | Red |
| Penge profil | Egyéb |
| Pengehossz | 110 mm |
| Stílus | Konyha |
| Kés típusa | Fix pengével |
| Teljes hossz | 220 mm |
| EAN | 5907049021117 |
| Márka | Victorinox |
| EAN |