Walther ProSecur Bear Defender medve, farkas és vaddisznó elleni paprikaspray 225 ml - szórófej (DE)
Walther ProSecur Bear Defender medve, farkas és vaddisznó elleni paprikaspray 225 ml - szórófej (DE)
Fokozottan koncentrált paprikaspray, amelyet kifejezetten állatok elleni védekezésre fejlesztettek ki. Hasznos lehet a szabadban, a kertben, a kempingben, vagy olyan nemzeti parkokban történő túrázás során, ahol nagy, veszélyes emlősök, például medvék, farkasok vagy vaddisznók élnek. A gáz nem mérgező és nem jelent veszélyt a környezetre. Biztonságos az állatok számára, hatékonyan elriasztja őket, anélkül, hogy kárt okozna nekik.
A német piacra szánt paprikaspray külön címkével rendelkezik. Németország területén is legálisan birtokolható és hordható. A címkék sorozatonként eltérhetnek, a spray-ket véletlenszerűen küldjük ki.
Az anyag koncentrációja
Az anyag 10% OC-t (oleoresin capsicum) tartalmaz, amelyből 2% MC (major capsaicinoids), ami nagy hatékonyságot biztosít nagy testű állatok esetében is. Ez a koncentráció gyors és intenzív hatást gyakorol az állatokra, beleértve a farkasokat, a medvéket és a kutyákat is.
Biztonsági mechanizmus, kúpos szórófej
Az anyag széles kúp formájában szabadul fel, ami növeli a találat esélyét, még mozgó célpont esetében is. A levegőben lebegő apró részecskék mind érintkezés útján, mind az állat légzőrendszerén keresztül hatnak. A tartály kialakítása véletlen elindítás elleni zárral rendelkezik.
főbb jellemzők
- 225 ml-es kapacitás
- állatok elleni használatra szánt
- 10% OC (Oleoresin Capsicum), ebből 2% MC (Major Capsaicinoids)
- véletlen használat ellen védő rendszer
- kúpos szórófej
- nem mérgező, környezetbarát
| Súly | 310 g |
|---|---|
| Kapacitás | 225 ml |
| Termék kiszórási forma | Szórófej |
| Hatótávolság akár | 10 m |
| OC irritatv anyag koncentráció | 10 % |
| OC kapszaicinoid-tartalma | 2 % |
| OC csípősség Scoville-skálán | 2 mln SHU |
| Keverék kapszaicinoid-tartalma | 0,2 % |
| Tartály magassága | 217 mm |
| Gyártási ország | Németország |
| Egységérték | 225 ml |
| EAN | 5907049003687 |
| Manufacturer code | 2.2021 DE |
| Márka | Umarex |
| EAN |