Az étel nagyon finom és laktató. Különösen tetszett, mert szeretem a húsmentes ételeket. Az összetevők listája valóban hosszú, de nincs benne semmi kifogásolható, és változatos. Remek választás utazáshoz – csak fel kell melegíteni és már fogyasztható is. Ajánlom magát a terméket és a Militaria.pl áruházat is.
Teljes értékű étkezés fogyasztásra kész melegítés után. Vákuumcsomagolt zöldségfasírt tésztával, vízálló, hegesztett fóliából készült táskában.
Összetevők: Tészta 30% (durum búza, tyúktojás fehérje), víz, fasírt, zöldséges 25% (víz, textúrált szójafehérje, búzaliszt, zsemlemorzsa (búzaliszt, élesztő, só), módosított keményítő, tojás, búza glutén, olívaolaj és napraforgóolaj, só, szójafehérje, fokhagyma és fűszerek, sárgarépa 7%, paradicsomkoncentrátum, napraforgóolaj, búzaliszt, só, cukor, bazsalikom, hagyma, fokhagyma és sűrítő: E415
Tápérték 100 g termékben:
- zsír - 6,8 g, ebből telített zsírsavak - 1,1 g,
- szénhidrát - 14,5 g, ebből cukrok - 3,2 g,
- rost - 0,7 g,
- fehérje - 5,4 g,
- só - 1,2 g.
Műszaki adatok
Energiaérték: kcal/100 g - 143 kcal, kJ/100 g - 597 kJ
Étel energiaértéke: 501 kcal/2090 kJ
Nettó tömeg: 350 g
Gyártó: Trek'n Eat, Németország
| Egységérték | 350 g |
|---|---|
| Élelmiszer típusa | Készétel |
| Nettó súly | 350 g |
| Energiatartalom (kJ) | 597 kJ/100 g |
| Energiatartalom (kcal) | 143 kcal/100 g |
| Termék energiatartalma (kJ) | 2090 kJ |
| Termék energiatartalma (kcal) | 501 kcal |
| Adagok száma csomagban | 1 |
| Fehérje | 5,4 g/100 g |
| Zsír | 6,8 g/100 g |
| Szénhidrátok | 14,5 g/100 g |
| Cukrok | 3,2 g/100 g |
| Só | 1,2 g/100 g |
| Telített zsírsav | 1,1 g/100 g |
| Étel típusa | Vegetáriánus |
| EAN | 4015753351053 |
| Manufacturer code | 35001005 |
| Márka | Trek`n`Eat |
| Expiration Date | 2028-01-01 |
| EAN |
Értékelések fotókkal
Értékelés összefoglalása
Vélemények száma: 3
-
-
Ismert gyártó készétele, nagyon finom és laktató. Kint a szabadban könnyű melegíteni akár láng nélküli vegyi melegítővel, akár tálcán tűz felett – így nem kell magaddal vinned edényeket. Ajánlom ezt a terméket, valamint a Militaria.pl áruházat is.
-
Finom, húsos étel nagy adagban. Érdekes alternatívát jelent a liofilizált ételekhez képest. Bár nehezebb azoknál, még mindig nem foglal sok helyet. Melegítéséhez azonban szükség van hőforrásra. Ajánlom ezt az ételt ettől a cégtől.
No reviews