Az étel nagyon finom és laktató. Különösen tetszett, mert szeretem a húsmentes ételeket. Az összetevők listája valóban hosszú, de nincs benne semmi kifogásolható, és változatos. Remek választás utazáshoz – csak fel kell melegíteni és már fogyasztható is. Ajánlom magát a terméket és a Militaria.pl áruházat is.
Teljes értékű étkezés, fogyasztásra kész melegítés után. Marhapörkölt zöldségekkel vákuumcsomagolva, vízálló, hegesztett fóliából készült tasakban.
Összetevők: Víz, zöldségek változó tömeghányadban 36% (borsó, burgonya, sárgarépa, zöldbab), marhahús 20%, napraforgóolaj, paradicsomsűrítmény, só, keményítő, fűszerek, hagyma, sűrítőanyag: E4, fokhagyma.
Tápérték 100 g termékre vonatkozóan:
- zsír - 4,7 g, ebből telített zsírsavak - 0,7 g,
- szénhidrát - 10,5 g, ebből cukrok - 1 g,
- fehérje - 7,1 g,
- só - 1,2 g.
Műszaki adatok
Energiaérték: kcal/100 g - 121 kcal, kJ/100 g - 504 kJ
Étel energiaértéke: 424 kcal / 764 kJ
Nettó súly: 350 g
Gyártó: Trek'n Eat, Németország
| Egységérték | 350 g |
|---|---|
| Élelmiszer típusa | Készétel |
| Nettó súly | 350 g |
| Energiatartalom (kJ) | 504 kJ/100 g |
| Energiatartalom (kcal) | 121 kcal/100 g |
| Termék energiatartalma (kJ) | 764 kJ |
| Termék energiatartalma (kcal) | 424 kcal |
| Adagok száma csomagban | 1 |
| Fehérje | 7,1 g/100 g |
| Zsír | 4,7 g/100 g |
| Szénhidrátok | 10,5 g/100 g |
| Cukrok | 1 g/100 g |
| Só | 1,2 g/100 g |
| Telített zsírsav | 0,7 g/100 g |
| Étel típusa | Húsos |
| EAN | 4015753351015 |
| Manufacturer code | 35001001 |
| Márka | Trek`n`Eat |
| Expiration Date | 2029-01-01 |
| EAN |
Értékelések fotókkal
Értékelés összefoglalása
Vélemények száma: 3
-
-
Ismert gyártó készétele, nagyon finom és laktató. Kint a szabadban könnyű melegíteni akár láng nélküli vegyi melegítővel, akár tálcán tűz felett – így nem kell magaddal vinned edényeket. Ajánlom ezt a terméket, valamint a Militaria.pl áruházat is.
-
Finom, húsos étel nagy adagban. Érdekes alternatívát jelent a liofilizált ételekhez képest. Bár nehezebb azoknál, még mindig nem foglal sok helyet. Melegítéséhez azonban szükség van hőforrásra. Ajánlom ezt az ételt ettől a cégtől.
No reviews