Határozottan ajánlom egy nagyobb vízforraló megvásárlását – a méret- és súlykülönbség minimális, de lehetővé teszi, hogy több italt vagy ételt készítsen egy további személy számára. Mikro készlethez vettem, és kiválóan bevált kerékpáros és autós kirándulásokon.
Szállítás: Azonnal
8 190 Ft
9 330 Ft
-12%
Megtakarítasz
1 140 Ft
Könnyű, alumínium túrakanna maximális űrtartalma 1,4 liter. Összecsukható, levehető műanyag fogantyúval és gőzlyukas fedéllel van felszerelve.
Az szigetelt fogantyúnak köszönhetően a kanna tábortűz fölé is akasztható.
Műszaki adatok
Anyag: alumínium
Űrtartalom: 1,4 l
Méretek: 152 × 106 mm
Súly: 201 g
Gyártó: Trangia, Svédország
| Kapacitás | 1400 ml |
|---|---|
| Anyag | Alumínium |
| Magasság | 106 mm |
| Fogantyú | Összecsukható |
| Súly | 201 g |
| Átmérő | 152 mm |
| EAN | 7315082002457 |
| Manufacturer code | 200245 |
| Márka | Trangia |
| EAN |