vagy iratkozz fel a készletről szóló értesítésre
Simmons ProSport Porro Prism távcső 10x50
Univerzális távcső, 10-szeres állandó nagyítással és 50 mm-es objektívátmérővel. Ez a modell Porro-prizmás rendszerrel rendelkezik. A nagy objektívátmérőnek köszönhetően a készülék gyenge fényviszonyok között is jól teljesít.
BK7 üveg, tükröződésmentes bevonatok
Ez a modell Porro-prizmákat használ, amelyek BK7 üvegből készültek. Az ilyen rendszerű távcsövek nagyobbak, de szélesebb látómezőt és háromdimenziósabb képet biztosítanak a tetőszerkezetű (Roof) kompakt távcsövekhez képest. További előnyük a többrétegű bevonattal ellátott lencsék (Multi-Coated), amelyek minimalizálják a nem kívánt tükröződéseket és a fényveszteséget az optikai rendszerben. Ennek eredményeként a kapott kép világos, éles és hitelesen tükrözi a valós színeket.
Strapabíró szerkezet, gumírozott bevonat, dioptriakorrekció
A távcső háza könnyű és tartós alumíniumból készült, amelyet gumírozott bevonat borít. Az oldalain érdes felület található, amely minden körülmények között biztos fogást biztosít. A modell állítható Twist-Up szemkagylókkal és dioptria-korrekcióval rendelkezik a jobb oldali okulárban, ami megkönnyíti a megfigyelést szemüveget viselők vagy látási rendellenességgel rendelkezők számára.
készlet elemei
- távcső
- tok
- nyakpánt
Főbb jellemzők
- 10x nagyítás
- objektívátmérő 50 mm
- Porro-prizmák
- tükröződésgátló bevonat
- alumínium szerkezet
- gumibevonatú test
- texturált oldalak a biztos fogásért
- dioptriakorrekció
MILITARY a Simmons márka kizárólagos forgalmazója
A Simmons egy amerikai márka, amely sportoptikára specializálódott, és 1983 óta van jelen a piacon. Távcsöveket, figyelőtávcsöveket és távolságmérőt kínál, amelyek népszerűek a természetkedvelők, sportlövészek és vadászok körében. A márka eszközei a tartósságot modern megoldásokkal ötvözi, például többrétegű optikai bevonatokkal vagy lézeres távolságmérő technológiával. Kedvező ár-érték arányuk miatt a Simmons termékei vonzóak mind kezdőknek, mind tapasztalt felhasználóknak. 2008-ban a márka bekerült a Bushnell portfóliójába, ami tovább erősítette pozícióját a kültéri optika szegmensében. Simmons környezetvédelmi tevékenységekben is részt vesz, együttműködve olyan szervezetekkel, amelyek védik a természetes élőhelyeket és elősegítik a fenntartható rekreációs formákat.
| Nagyítás (x) | 10 |
|---|---|
| Lencse átmérő (mm) | 50 |
| Távolság szemtől | 12 mm |
| Optikai lencse | bK7 |
| Távcső használata | Általános célú |
| Látómező (m/100m) | 34,1 m/ 100 m |
| Kilépő pupilla | 5 mm |
| Okulár dioptrikus korrekciója | Igen |
| Huzat / tok / táska készletben | Huzat |
| Fő szín | Black |
| Rendszer | Porro |
| Tükröződésmentesitő bevonat | Multi Coated (MC) |
| Távcső vízállása | Nem |
| Hosszúság | 28 cm |
| Súly | 822 g |
| EAN | 045618899912 |
| Manufacturer code | 899890 |
| Márka | Simmons |
| EAN |