vagy iratkozz fel a készletről szóló értesítésre
ProTek PT3106BR Titanium karóra
Kvarc szerkezetű karóra Miyota Super 2035 mechanizmussal és 40 mm átmérőjű, tartós és könnyű titánból készült kerettel. Pro-Glo T100 világítással rendelkezik. A modell 10 ATM vízállóságú, amely 100 méter mélységig merülést is lehetővé tesz. A masszív konstrukció, az olvasható számlap és a világítás révén a modell egyaránt alkalmas terepen és mindennapi használatra is.
Akeret konstrukciója és a tömítések ellenállnak a sérüléseknek.
A karóra szerkezete egy 40 mm átmérőjű titán keretben található, ami nagyszerű tömeg-ellenállási arányt hoz létre, valamint magas korrózióval és külső hatásokkal szembeni rezisztenciát biztosít. A keret mechanikai ellenállást biztosít a szabadban és könnyebb, mint az acél változatok, ami növeli a hosszú távú viselés kényelmét.
Csavaros hátlap koronával, amely több O-gyűrű típusú tömítéssel javítja a szerkezet tömítettségét, lehetővé téve a 100 méterig terjedő vízállóság elérését. Ez teljes funkcionalitást jelent terepen, intenzív használat közben és vízzel érintkezve is
antireflexiós zafírüveg
A Sand színű számlapot antireflexiós bevonattal ellátott zafírüveg védi, amelyet nagy karcállóság és a jobb olvashatóság jellemzi erős fényben. Az ilyen üveg minimalizálja a felületi sérülések kockázatát a mindennapi használat során.
precíz Citizen (Miyota) 2035 mechanizmus
Az időt a japán kvarc mechanizmus méri Citizen (Miyota) 2035 három mutatóval. Stabil működési paramétereket hoz létre a mutatók járásához és az időmérés nagy pontosságát biztosítja. A mechanizmus alacsony energiafelhasználással rendelkezik, amely lehetővé teszi a hosszú működést egyetlen elemmel - akár 4 évig.
világítás Pro-Glo T100
Pro-Glo T100 svájci tritium világítási rendszert használ, amely akár 25 évig folyamatos olvashatóságot biztosít külső fényforrás nélkül is. A fényforrás hermetikusan zárt tritium mikrotubusok összessége, amelyek egységes, állandó fényt bocsájtanak ki függetlenül a környezeti viszonyoktól.
A rendszer nem igényel előzetes világítást, megőrizve a tökéletes funkcionalitást teljes sötétségben és víz alatt is. A magas fényerő könnyűvé teszi a jelzések gyors leolvasását, ami kulcsfontosságú a búvárkodás, éjszakai műveletek és alacsony láthatósági szintű munkák során is.
Tartós csuklópánt
Kényelmes viseletet biztosít a fekete titán csuklópánt. Az alkalmazott anyag ellenáll a nedvességnek és az izzadságnak, így különböző tevékenységekhez használható. A csuklópánton lévő zár véd a véletlen kioldás ellen.
főbb jellemzők
- magas vízállóság 10 ATM / 100 m
- könnyű és tartós titán keret
- antireflexiós réteggel ellátott zafírüveg
- japán kvarc mechanizmus Citizen (Miyota) 2035
- az elem élettartama körülbelül 4 év
- tritium világítási rendszer Pro-Glo T100 (akár 25 éves működés)
- magas olvashatóság sötétben és víz alatt
- tartós, titán csuklópánt
| Nem | Férfi |
|---|---|
| Okosóra | Nem |
| Burkolat anyaga | Titán |
| Mechanizmus típusa | Kvarc |
| Öv | Karperec |
| Üveg | Zafír |
| Riasztó | Nem |
| Dátum | Nem |
| Stopperóra | Nem |
| Fő szín | Fekete |
| Méret | 40 x 11 mm |
| Háttérvilágítás | Igen |
| Vízállás | 10 ATM / 100 m |
| Ütésállás | Nem |
| NFC | Nem |
| Naptár | Nem |
| Iránytű | Nem |
| GPS | Nem |
| Légnyomásmérő | Nem |
| Hőmérő | Nem |
| Magasságmérő | Nem |
| Kronográf | Nem |
| Lépésszámláló | Nem |
| Kalóriaszámláló | Nem |
| Pulzusmérés | Nem |
| Pulzoximéter | Nem |
| Súly | 86 g |
| EAN | 810183017678 |
| Manufacturer code | 3106BR |
| Márka | ProTek |
| EAN |