vagy iratkozz fel a készletről szóló értesítésre
ProTek PT3101BR Titanium karóra
Kvarc szerkezetű karóra Miyota Super 2035 mechanizmussal és 40 mm átmérőjű, tartós és könnyű titánból készült kerettel. Pro-Glo T100 világítással rendelkezik. A modell 10 ATM vízállóságú, amely 100 méter mélységig való víz alá merülést is lehetővé tesz. A masszív konstrukció, a jól olvasható számlap és a világítás révén a modell egyaránt alkalmas terepen és mindennapi használatra is.
A keret konstrukciója és a tömítések ellenállnak a sérüléseknek.
A karóra szerkezete egy 40 mm átmérőjű titán keretben található, ami nagyszerű tömeg-ellenállás arányt biztosít, valamint magas korrózióval és külső hatásokkal szembeni rezisztenciát tesz lehetővé. A keret mechanikai ellenállást biztosít a a külső hatásokkal szemben a szabadban és könnyebb, mint az acél változatok, ami növeli a hosszú távú viselés kényelmét. A keret mechanikai ellenállást biztosít a szabadban és könnyebb, mint az acél változatok, ami növeli a hosszútávú viselés kényelmét.
Csavaros hátlap és korona, amely több O-gyűrű típusú tömítéssel javítja a szerkezet tömítettségét, lehetővé téve a 100 méterig terjedő vízállóság elérését. Ez teljes funkcionalitást jelent terepen, intenzív használat közben és vízzel érintkezve is.
antireflexiós zafírüveg
A Black színű számlapot antireflexiós bevonattal ellátott zafírüveg védi, amelyet a nagy karcállóság és a jobb olvashatóság jellemzi erős fényben. Az ilyen üveg minimalizálja a felületi sérülések kockázatát a mindennapi használat során.
precíz Citizen (Miyota) 2035 mechanizmus
Az időt a japán kvarc mechanizmus méri Citizen (Miyota) 2035 három mutatóval. Stabil működési paramétereket hoz létre a mutatók járásához, és az időmérés nagy pontosságát biztosítja. A mechanizmus alacsony energiafelhasználással rendelkezik, amely lehetővé teszi a hosszú működést egyetlen elemmel - akár 4 évig.
világítás Pro-Glo T100
Svájci tritium világítási rendszert használ Pro-Glo T100, amely akár 25 évig folyamatos olvashatóságot biztosít külső fényforrás nélkül is. A fényforrás hermetikusan zárt tritium mikrotubusok, amelyek egységes, állandó fényt bocsájtanak ki függetlenül a környezeti viszonyoktól.
A rendszer nem igényel előzetes világítást, megőrizve a tökéletes funkcionalitást teljes sötétségben és víz alatt is. A magas fényerő könnyűvé teszi a jelzések gyors leolvasását, ami kulcsfontosságú a búvárkodás, éjszakai műveletek és alacsony láthatósági feltételek közti munkák során.
Tartós pánt
Kényelmes viseletet biztosít a silver titán órapánt. Az alkalmazott anyag ellenáll a nedvességnek és az izzadságnak, így különböző tevékenységekhez használható. A pánton lévő zár védi a véletlen kioldás ellen.
főbb jellemzők
- magas vízállóság 10 ATM / 100 m
- könnyű és tartós titán tok
- antireflexiós réteggel ellátott zafírüveg
- japán kvarc mechanizmus Citizen (Miyota) 2035
- az elem élettartama körülbelül 4 év
- tritium világítási rendszer Pro-Glo T100 (akár 25 éves működés)
- magas olvashatóság sötétben és víz alatt
- tartós, titán pánt
| Nem | Férfi |
|---|---|
| Okosóra | Nem |
| Burkolat anyaga | Titán |
| Mechanizmus típusa | Kvarc |
| Öv | Karperec |
| Üveg | Zafír |
| Riasztó | Nem |
| Dátum | Nem |
| Stopperóra | Nem |
| Fő szín | Fekete |
| Méret | 86 x 10 mm |
| Háttérvilágítás | Nem |
| Vízállás | 10 ATM / 100 m |
| Ütésállás | Nem |
| NFC | Nem |
| Naptár | Nem |
| Iránytű | Nem |
| GPS | Nem |
| Légnyomásmérő | Nem |
| Hőmérő | Nem |
| Magasságmérő | Nem |
| Kronográf | Nem |
| Lépésszámláló | Nem |
| Kalóriaszámláló | Nem |
| Pulzusmérés | Nem |
| Pulzoximéter | Nem |
| Súly | 86 g |
| EAN | 810183017647 |
| Manufacturer code | 3101BR |
| Márka | ProTek |
| EAN |