vagy iratkozz fel a készletről szóló értesítésre
Njord Malin Small balta
Univerzális, kompakt fejsze, melynek feje szénacélból, nyél pedig kőrisfából készült. Kiválóan használható bushcraft tevékenységek során, például menedék építésénél, tűzifa előkészítésénél, valamint könnyű faipari munkáknál a kertben. Terve a vikingek által használt fejszék ihletésére készült.
Szénacél
A fej tartós szénacélból készült, melyet 57 HRC keménységűre edzettek.
Kőrisfa, viaszos és olajos impregnálás
A profilozott nyél kőrisfából készült, amelyet méhviasszal és lenolajjal impregnálva láttak el, ami megvédi a fát a duzzadástól és a penészedéstől.
Készlet elemei
A készlet tartalmaz kézzel készített bőrtokot, melynek bújtatója lehetővé teszi a fejsze kényelmes viselését az övnél.
Főbb jellemzők
- szénacél
- kőrisfa nyél
- bőrtok övbújtatóval
- impregnált nyél
Műszaki adatok
Acél: szénacél
Nyél: kőrisfa
Hossz: 30 cm
Fej hossza: 7,9 cm
Súly: 571 g
Gyártó: Njord, Hollandia
| Teljes hossz | 300 mm |
|---|---|
| Pengehossz | 79 mm |
| Penge acél | Szén |
| Nyél | Fa |
| Súly | 571 g |
| Szállítási huzat | Igen |
| EAN | 8716961000349 |
| Manufacturer code | NJ MALIN-S |
| Márka | Njord |
| EAN |