Nitecore NH2400/AA USB-C 1,5 V 2400 mAhakkumulátor – 4 db
Négy darab lítium-ion akkumulátor, melyek kapacitása 2500 mAh, és mindegyik akkumulátor körülbelül 500 töltési ciklust kínál.
USB-C port, töltöttségjelző
Az akkumulátorokba beépített USB-C töltőaljzat található, és egy LED jelzi a teljes töltöttséget. A készletben található egy elosztó, amely lehetővé teszi mind a négy akkumulátor egyidejű töltését. Az elosztó kompatibilis mind USB-C, mind USB-A portokkal.
Biztonságos használat
Minden akkumulátor felszerelt egy biztonsági szeleppel, amely kontrollálja a belső nyomást a túlmelegedés esetén. Az integrált védelmi áramkör megóv a túltöltéstől, túlzott lemerüléstől, valamint rövidzárlattól, így alkalmassá téve őket nagy energiafelvételű eszközökhöz is.
Főbb jellemzők
- feszültség: 1,5 V
- kapacitás: 2500 mAh
- cellatípus: Li-Ion
- élettartam: 500 töltési ciklus
- beépített USB-C aljzat
- töltöttségjelző
- töltőkábel a készletben
- standard AA méret
A készlet elemei
- modell: 1,5V Nitecore NH2400 akkumulátor
- 4-portos USB-C töltőkábel
- védőtáska
Műszaki adatok
Cellatípus: Li-Ion
Feszültség: 1,5 V
Kapacitás: 2400 mAh
Méret: 50,3 x 14,50 mm
Súly: 21 g
Gyártó: Nitecore, PRC
MILITARY a Nitecore márka prémium kereskedője.
A Nitecore a fejlett világítási szegmens egyik globális vezetője, zseblámpákat, fényszórókat, töltőket, valamint EDC és kültéri kiegészítőket kínál. A márka termékei több mint 100 országban jelen vannak, és az egyenruhás szolgálatok, a hadsereg, vadászok, búvárok, tengerészek és túlélők használják. A Nitecore évek óta állít fel iparági standardot intelligens energiarendszerek, fejlett hűtés és elektronikus vezérlések bevezetésével. A széles körű kínálat magas paraméterekkel és megnövelt terep- és mechanikai ellenállással rendelkező berendezéseket foglal magában.
| Feszültség | 1,5 V |
|---|---|
| Akkumulátor/elem típusa | Li-Ion |
| Kapacitás | 2400 mAh |
| Súly | 21 g |
| Méret | 50,3 x 14,5 mm |
| Akkumulátor/elem típusa | AA (HR6) |
| Darabszám készletben | 4 |
| EAN | 6952506497058 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE NH2400 SET |
| Márka | Nitecore |
| EAN |