A zseblámpa erős, kissé taktikai jellegű, de könnyűsége és karcsú kialakítása miatt kényelmesen hordható. Egyelőre elégedett vagyok vele, majd meglátjuk, hogyan teljesít hosszabb távú használat során.
Tartós és kompakt EDC elemlámpa, amely fel van szerelve UHi 20 LED diódával, amely maximálisan 1000 lumen fényáramot és 255 méteres hatótávolságot generál.
Kétoldali karcálló bevonattal ellátott optikai lencsék és a Precision Digital Optics (PDOT) technológia biztosítják az egyenletes fényeloszlást. Az integrált fejlett hőszabályozó modul (ATR) megóvja az elemlámpát a túlmelegedéstől, így hosszú élettartamot biztosít. A dióda védelmét edzett ásványi üveg biztosítja, mindkét oldalán tükröződésmentes bevonattal ellátva.
Az elemlámpa háza repülőgépes alumíniumból készült, amely karcálló és ütésálló fekete HA III bevonattal van ellátva. Az ilyen építménynek és a tömítések alkalmazásának köszönhetően az elemlámpa IP68 szabványnak felel meg, amely teljes védelmet nyújt a por behatolása ellen, és ellenáll a 2 m mélységig történő merítésnek 30 percig, valamint 1 méteres magasságból történő esésnek is ellenáll.
Az MT2A Pro modell litium-ion akkumulátorral működik, amely kapacitása 1600 mAh, és amely gyorsan újratölthető a beépített USB-C porton keresztül, vagy két AA elemmel. Az elemlámpa teljesen feltöltött akkumulátorral legfeljebb 20 órás üzemidőt érhet el.
Kétfokozatú keretkapcsolóval felszerelve, a Nitecore MT2A Pro 3 fényerősségi szintet kínál.
Üzemmódok/ világítási idő (litium-ion akkumulátorral 14100):
- 1000 lumen/ 1 óra 30 perc,
- 300 lumen/ 2 óra 45 perc,
- 50 lumen/ 20 óra.
Üzemmódok/ világítási idő (2x AA elem):
- 500 lumen/ 2 óra,
- 60 lumen/ 11 óra.
A zseblámpa tartozékai:
- akkumulátor 14100,
- töltőkábel,
- klipsz,
- zsinór,
- O-gyűrű.
Műszaki adatok
Fényforrás: UHi 20 LED
Hatékony hatótávolság: 255 m
Áramellátás: litium-ion akkumulátor 14100, 2x AA elem
Ház: repülőgépes alumínium
Méretek: 143 x 19,7 mm
Súly: 88 g
Gyártó: Nitecore, PRC
MILITARY a Nitecore márka prémium kereskedője.
A Nitecore a fejlett világítási szegmens egyik globális vezetője, zseblámpákat, fényszórókat, töltőket, valamint EDC és kültéri kiegészítőket kínál. A márka termékei több mint 100 országban jelen vannak, és az egyenruhás szolgálatok, a hadsereg, vadászok, búvárok, tengerészek és túlélők használják. A Nitecore évek óta állít fel iparági standardot intelligens energiarendszerek, fejlett hűtés és elektronikus vezérlések bevezetésével. A széles körű kínálat magas paraméterekkel és megnövelt terep- és mechanikai ellenállással rendelkező berendezéseket foglal magában.
| Maximális fénysugár | 1000 Lumen |
|---|---|
| Fénysugár | Széles |
| Világítási módok | Igen |
| Üzemidő maximális üzemmódban | 90 min |
| Üzemidő magas üzemmódban | 105 min |
| Üzemidő a leggyengébb módban | 20 óra |
| Áramellátás típusa | Cserélhető akkumulátor |
| Akkumulátor/elem típusa | 1x Li-Ion |
| Akkumulátor készletben | Igen |
| Burkolat anyaga | alumínium |
| Mágnes | Nem |
| Fényszín | Fehér |
| Powerbank | Nem |
| Vízállósági fokozat | IP 68 |
| Klipsz készletben | Igen |
| Fejpánt | Nem |
| Tok készletben | Nem |
| Hosszúság | 143 mm |
| Átmérő | 19,7 mm |
| Súly | 88 g |
| EAN | 6952506407996 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE MT2A PRO |
| Márka | Nitecore |
| EAN |