Ez a zseblámpa valóban nagyszerű, a legjobb, amit valaha használtam. Fel van szerelve egy kampóval, amivel felakasztható a sátorban, valamint mágnessel, amivel fémtárgyakhoz, például autóhoz rögzíthető. A mozgatható fej lehetővé teszi, hogy különböző szögekben használd. 1000 lumen mellett is hosszan világít, nem csak rövid ideig, mint más zseblámpák turbó módban. A klipsz lehetővé teszi, hogy ruhára erősítsd, a zsinór pedig azt, hogy a csuklódra akaszd. Hagyományos elemmel vagy akkumulátorral is működtethető. Víz- és ütésálló egy méteres esésig. Probléma nélkül elfér az EDC övtáskában. Ha lenne rajta piros fény, tökéletes lenne!
Sokoldalú LED zseblámpa, amely változtatható pozíciójú fejjel van felszerelve, amelyet maximum 90 fokban lehet megdönteni. Ennek köszönhetően az MT21C modell használható úgy, mint egy klasszikus zseblámpa vagy mint szögletes megvilágítás.
A fényforrást egy CREE XP-L HD V6 dióda biztosítja. A 8500 cd intenzitású fénycsóva maximális hatótávja 184 m. A zseblámpa 5 alapmódú működési üzemmóddal és 3 speciálissal van felszerelve: stroboszkóp, SOS és jeladó. Érdemes megemlíteni az ATR fejlett hőmérséklet-szabályozási technológia alkalmazását is.
A zseblámpát széleskörű rögzítési lehetőségek jellemzik. Mágneses talppal van ellátva, ami lehetővé teszi, hogy bármilyen acél felületre rögzítsék. Más rögzítési módok közé tartozik a készlethez tartozó klipsz vagy a fej mellett található fémakasztó használata.
A modell egyik nagy előnye a magas tartóssága. A zseblámpa HAIII bevonattal ellátott repülőgépipari alumíniumból készült. A fényforrást tükröződésmentes bevonattal ellátott ásványi üveg védi. A Nitecore MT21C ellenáll 1 m-es magasságból történő esésnek és IPX8 szintű vízállósággal rendelkezik. Az áramforrás egy 18650-es akkumulátor vagy 2 CR123 elem (a készlet nem tartalmazza).
| Üzemmód | Turbo | High | Mid | Low | Ultralow | Strobe / SOS / Beacon |
| Teljesítmény | 1000 lm | 400 lm | 190 lm | 50 lm | 1 lm | 1000 lm |
| Működési idő | 1 h | 3 h 45 min | 7 h 30 min | 25 h | 700 h | - |
| Hatótávolság | 184 m | 122 m | 85 m | 42 m | 6 m | - |
| Fényerősség | 8500 cd | 3720 cd | 1800 cd | 450 cd | 10 cd | - |
* Értékek 18650 3,7 V 3500 mAh akkumulátor használatával.
Műszaki adatok
Szín: fekete
Anyag: repülőgépipari alumínium
Fény teljesítménye: 1000 lm
Maximális hatótáv: 184 m
Maximális működési idő: 700 h
Tápellátás: 1 x 18650 vagy 2 x CR123 / RCR123 (a készlet nem tartalmazza)
Fej átmérője: 25,4 mm
Hosszúság: 131 mm
Súly: 103,5 g
Gyártó: Nitecore, PRC
MILITARY a Nitecore márka prémium kereskedője.
A Nitecore a fejlett világítási szegmens egyik globális vezetője, zseblámpákat, fényszórókat, töltőket, valamint EDC és kültéri kiegészítőket kínál. A márka termékei több mint 100 országban jelen vannak, és az egyenruhás szolgálatok, a hadsereg, vadászok, búvárok, tengerészek és túlélők használják. A Nitecore évek óta állít fel iparági standardot intelligens energiarendszerek, fejlett hűtés és elektronikus vezérlések bevezetésével. A széles körű kínálat magas paraméterekkel és megnövelt terep- és mechanikai ellenállással rendelkező berendezéseket foglal magában.
| Maximális fénysugár | 1000 Lumen |
|---|---|
| Világítási módok | Igen |
| Üzemidő maximális üzemmódban | 60 min |
| Üzemidő magas üzemmódban | 60 min |
| Üzemidő a leggyengébb módban | 700 óra |
| Áramellátás típusa | Elem |
| Akkumulátor/elem típusa | 2x CR123 |
| Akkumulátor készletben | Nem |
| Burkolat anyaga | alumínium |
| Mágnes | Igen |
| Fényszín | Fehér |
| Powerbank | Nem |
| Vízállósági fokozat | IPX 8 |
| Klipsz készletben | Igen |
| Fejpánt | Nem |
| Tok készletben | Nem |
| Hosszúság | 131 mm |
| Átmérő | 25,4 mm |
| Súly | 103.5 g |
| EAN | 6952506404537 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE MT21C |
| Márka | Nitecore |
| EAN |