Most kaptam meg a második, ugyanolyan akkumulátoromat. Nagyon elégedett voltam az elsővel, amit másfél éve vettem és itt írtam róla, ez meggyőzött, hogy vegyek még egyet tartalékba. Határozottan ajánlom mind a terméket, mind a Militaria.pl áruházat.
18650-es lítium-ion akkumulátor 2600 mAh kapacitással. Saját micro-USB port lehetővé teszi a cella töltését például asztali számítógépen vagy laptopon keresztül. Túltöltés és rövidzárlatos lemerülés elleni védelemmel van ellátva.
Az akkumulátor tölthető micro-USB kábelen keresztül (nem tartozék).
Műszaki adatok
Névleges feszültség 3,6V
Kapacitás 2600 mAh
Méret: 18 x 69,8 mm
Súly: 47,3 g
Gyártó: Nitecore, Kína
MILITARY a Nitecore márka prémium kereskedője.
A Nitecore a fejlett világítási szegmens egyik globális vezetője, zseblámpákat, fényszórókat, töltőket, valamint EDC és kültéri kiegészítőket kínál. A márka termékei több mint 100 országban jelen vannak, és az egyenruhás szolgálatok, a hadsereg, vadászok, búvárok, tengerészek és túlélők használják. A Nitecore évek óta állít fel iparági standardot intelligens energiarendszerek, fejlett hűtés és elektronikus vezérlések bevezetésével. A széles körű kínálat magas paraméterekkel és megnövelt terep- és mechanikai ellenállással rendelkező berendezéseket foglal magában.
| Feszültség | 3,6 V |
|---|---|
| Akkumulátor/elem típusa | Li-Ion |
| Kapacitás | 2600 mAh |
| Súly | 47,3 g |
| Méret | 18 x 69,8 mm |
| Akkumulátor/elem típusa | 18650 |
| EAN | 6952506492299 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE NL1826R 18650 |
| Márka | Nitecore |
| EAN |
Értékelések fotókkal
Értékelés összefoglalása
Vélemények száma: 2
-
-
Remek ötlet, hogy a töltőtől függetlenül is lehet tölteni az akkumulátort. Az 18650-es modellhez képest tipikus kapacitás, de az éjjeli lámpa így is nyolcszor tovább működik vele (kipróbáltam), mint egy olcsó, névtelen márkával. Másfél éve használom, hibátlanul működik. Most rendelek még egyet tartalékba. Ajánlom mind a terméket, mind a Militaria.pl áruházat.
No reviews