Ez már a második értékelésem egy újabb év használat után. Az akkumulátort egy kis lámpához használom, amelyet az ágyam mellé teszek, vagy felakasztok a sátorban vagy a ponyva alatt táborozás közben. Két év használat után nem vettem észre kapacitáscsökkenést vagy bármilyen mechanikai sérülést. Tiszta lelkiismerettel ajánlom magát a terméket és a Militaria.pl üzletet is.
Egyedi lítium-ion akkumulátor 18650 saját porttal és töltőrendszerrel, amely lehetővé teszi a számítógép vagy laptop segítségével történő töltést. Beépített védelem a túltöltés és a rövidzárlatos lemerülés ellen. Két LED (piros és zöld) jelzi a töltöttségi szintet.
Az akkumulátor csak micro-USB kábelen keresztül tölthető.
Technikai adatok
Névleges feszültség 3,6V
Kapacitás 3400 mAh
Méret: 18,8 x 70 mm
Súly: 47 g
Gyártó: Nitecore, PRC
MILITARY a Nitecore márka prémium kereskedője.
A Nitecore a fejlett világítási szegmens egyik globális vezetője, zseblámpákat, fényszórókat, töltőket, valamint EDC és kültéri kiegészítőket kínál. A márka termékei több mint 100 országban jelen vannak, és az egyenruhás szolgálatok, a hadsereg, vadászok, búvárok, tengerészek és túlélők használják. A Nitecore évek óta állít fel iparági standardot intelligens energiarendszerek, fejlett hűtés és elektronikus vezérlések bevezetésével. A széles körű kínálat magas paraméterekkel és megnövelt terep- és mechanikai ellenállással rendelkező berendezéseket foglal magában.
| Feszültség | 306 V |
|---|---|
| Akkumulátor/elem típusa | Li-Ion |
| Kapacitás | 3400 mAh |
| Súly | 47 g |
| Méret | 18,8 x 70 mm |
| Akkumulátor/elem típusa | 18650 |
| EAN | 6952506496044 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE NL1834R 18650 |
| Márka | Nitecore |
| EAN |
Értékelések fotókkal
Értékelés összefoglalása
Vélemények száma: 2
-
-
Körülbelül egy éve használom ezt az akkumulátort. Minden funkciója hibátlanul működik, a kapacitása megfelel a gyártó által megadottnak. Miután hat hónapig feltöltve hagytam, szinte teljes kapacitását megőrizte, ami végleg meggyőzött a termék minőségéről. A USB-s töltés lehetővé teszi, hogy lemondjak a hagyományos töltőről, ezt nagy előnynek tartom. Ajánlom magát a terméket és az üzletet is.
No reviews