Arpol konzerv - Marhapörkölt zöldségekkel 850 g
A katonai konzerv teljes értékű étel, amely marhagulyást tartalmaz zöldségekkel. Ideális túlélőtúrákra, kirándulásokra és táborokra, praktikus és tápláló megoldást jelent hosszabb időtartamú szabadban való tartózkodáshoz.
Fogyasztásra való előkészítés módja: a terméket át kell helyezni egy edénybe. Lassú tűzön kell melegíteni, időnként megkeverve.
A termék összetétele
Összetétel: marhahús 60%, víz, paradicsom püré 4%, sárgarépa 3%, búzaliszt, petrezselyem 1,6%, zeller 1,6%, póréhagyma 1,6%, szárított hagyma 1,5%, fűszerek (só, fűszerek, cukor, ízfokozók: E 621 és E 635, szárított zöldségek, zeller, burgonyakeményítő, élesztőkivonat, tej laktóz, növényi repceolaj, színezék: riboflavin).
Tápérték 100 g termékben
- Energiaérték 403 kJ/96 kcal
- Zsír 2,9 g, ebből telített zsírsavak 1,9 g
- Szénhidrátok 3 g, ebből cukrok 1,3 g
- Fehérje 14 g
- Só 0,7 g
Műszaki adatok
Energiaérték 100g-ban: 403 kJ/96 kcal
Nettó súly: 850 g
Gyártó: ARPOL, Lengyelország
MILITARY AZ ARPOL MÁRKA PRÉMIUM KERESKEDŐJE.
Az ARPOL egy sokéves tapasztalattal rendelkező vállalat az élelmiszeradagok és speciális konzervek gyártásában, amelyeket a fegyveres erők, az állambiztonsági intézmények, valamint turisták, hajósok és horgászok számára kínál. A vállalat bevezette az ISO 9001:2015 és ISO 22000:2005 nemzetközi minőségirányítási rendszereket, megfelel a NATO AQAP 2110:2016 szabványoknak, és 2006 óta rendelkezik a védelmi szektorban működő szervezeteknek kiadott NCAGE 1126H kóddal. Az ARPOL márka termékei könnyű tárolhatóságukkal és egyszerű elkészítésükkel tűnnek ki minden körülmények között - a láng nélküli vegyi melegítők vagy szilárd tüzelőanyagok használata gyorsan meleg ételt biztosít, és minden szükséges elem a készletben található. A vállalat megoldásai bizonyítottak a nehéz mentési műveletekben és válsághelyzetekben, például árvizek, a haiti földrengés vagy európai tűzoltási akciók során. A kínálat modern termékeket is tartalmaz, köztük az önmelegítő Hot Can dobozt, amely praktikus megoldást jelent terepi körülmények között.
| Egységérték | 850 g |
|---|---|
| Élelmiszer típusa | Konzerv |
| Nettó súly | 850 g |
| Energiatartalom (kJ) | 403 kJ/100 g |
| Energiatartalom (kcal) | 96 kcal/100 g |
| Termék energiatartalma (kJ) | 3425 kJ |
| Termék energiatartalma (kcal) | 816 kcal |
| Fehérje | 14 g/100 g |
| Zsír | 2,9 g/100 g |
| Szénhidrátok | 3 g/100 g |
| Cukrok | 1,3 g/100 g |
| Só | 0,7 g/100 g |
| Telített zsírsav | 1,9 g/100 g |
| Étel típusa | Húsos |
| EAN | 5900779720664 |
| Manufacturer code | KWM-402 |
| Márka | ARPOL |
| Expiration Date | 2027-10-01 |
| EAN |