Arpol konzerv - Katonai szalonna fokhagymával 300 g - 3 db
Három katonai konzervekből álló készlet, amely kenyer bekenésére szolgál. Tartalmaz fokhagymával és fűszerekkel gazdagított szalonnát. A termék hosszú távú tárolásra alkalmas, megőrizve tápláló és ízletes tulajdonságait. Az étel közvetlenül a csomagolásból fogyasztható.
easy open fedő
Magas kalóriatartalma révén kiváló energiaforrás hosszú túlélő, turisztikai vagy kemping túrák során. A konzervdoboz easy open típusú nyitható fedővel rendelkezik, ami kiküszöböli a nyitó használatát.
Összetevők
sertés szalonna, sertészsír, só, E 621 ízfokozó, glükóz, aroma, E 250 tartósítószer, granulált fokhagyma.
A termék tápértéke 100 g-ban
Energiaérték: 3149 kJ/766 kcal
Zsír: 84,0 g, ebből telített zsírsavak 28,0 g
Szénhidrát: 0,5 g, ebből cukrok 0,3 g
Fehérje: 3,0 g
Só: 1,6 g
MILITARY AZ ARPOL MÁRKA PRÉMIUM KERESKEDŐJE.
Az ARPOL egy sokéves tapasztalattal rendelkező vállalat az élelmiszeradagok és speciális konzervek gyártásában, amelyeket a fegyveres erők, az állambiztonsági intézmények, valamint turisták, hajósok és horgászok számára kínál. A vállalat bevezette az ISO 9001:2015 és ISO 22000:2005 nemzetközi minőségirányítási rendszereket, megfelel a NATO AQAP 2110:2016 szabványoknak, és 2006 óta rendelkezik a védelmi szektorban működő szervezeteknek kiadott NCAGE 1126H kóddal. Az ARPOL márka termékei könnyű tárolhatóságukkal és egyszerű elkészítésükkel tűnnek ki minden körülmények között - a láng nélküli vegyi melegítők vagy szilárd tüzelőanyagok használata gyorsan meleg ételt biztosít, és minden szükséges elem a készletben található. A vállalat megoldásai bizonyítottak a nehéz mentési műveletekben és válsághelyzetekben, például árvizek, a haiti földrengés vagy európai tűzoltási akciók során. A kínálat modern termékeket is tartalmaz, köztük az önmelegítő Hot Can dobozt, amely praktikus megoldást jelent terepi körülmények között.
| Egységérték | 900 g |
|---|---|
| Élelmiszer típusa | Konzerv |
| Nettó súly | 3 x 300 g |
| Energiatartalom (kJ) | 3149 kJ/100 g |
| Energiatartalom (kcal) | 766 kcal/100 g |
| Termék energiatartalma (kJ) | 9447 kJ |
| Termék energiatartalma (kcal) | 2298 kcal |
| Adagok száma csomagban | 1 |
| Fehérje | 3 g/100 g |
| Zsír | 84 g/100 g |
| Szénhidrátok | 0.5 g/100 g |
| Cukrok | 0.3 g/100 g |
| Só | 1.6 g/100 g |
| Telített zsírsav | 28 g/100 g |
| Étel típusa | Húsos |
| EAN | ZESTAWARPOL020 |
| Márka | ARPOL |
| EAN |