vagy iratkozz fel a készletről szóló értesítésre
Arpol konzerv - Katonai szalonna 770 g - 3 db
Három katonai konzervből álló szett, amely kenyér kenegetésére szánt. Kiváló minőségű összetevőkből készült és sterilizálási folyamatnak alávetett, ami meghosszabbítja fogyaszthatósági idejét. A konzervek fogyaszthatók melegen és hidegen is. Magas kalóriatartalmuk miatt alkalmasak hosszabb hegyi túrákhoz vagy táborozásokhoz mint tápanyagforrás.
A doboz lehúzható, easy open típusú fedéllel rendelkezik, amelyhez nem szükséges nyitó.
A termék összetétele
Füstölt sertészsír, sertészsír, sertészsírzsír, só, ízfokozó E 621, glükóz, aroma, tartósítószer E 250.
Táplálkozási érték 100 g termékben
- energiatartalom: 3149 kJ/766 kcal
- zsír: 84 g, ebből telített zsírsavak 28 g
- szénhidrát: <0,5 g, ebből cukrok <0,5 g
- fehérje: 3 g
- só: 1,6 g
Műszaki adatok
Energiatartalom: kcal/100g - 766 kcal, kJ/100g - 3149 kJ
Nettó tömeg: 770 g
Gyártó: Arpol, Polska
MILITARY AZ ARPOL MÁRKA PRÉMIUM KERESKEDŐJE.
Az ARPOL egy sokéves tapasztalattal rendelkező vállalat az élelmiszeradagok és speciális konzervek gyártásában, amelyeket a fegyveres erők, az állambiztonsági intézmények, valamint turisták, hajósok és horgászok számára kínál. A vállalat bevezette az ISO 9001:2015 és ISO 22000:2005 nemzetközi minőségirányítási rendszereket, megfelel a NATO AQAP 2110:2016 szabványoknak, és 2006 óta rendelkezik a védelmi szektorban működő szervezeteknek kiadott NCAGE 1126H kóddal. Az ARPOL márka termékei könnyű tárolhatóságukkal és egyszerű elkészítésükkel tűnnek ki minden körülmények között - a láng nélküli vegyi melegítők vagy szilárd tüzelőanyagok használata gyorsan meleg ételt biztosít, és minden szükséges elem a készletben található. A vállalat megoldásai bizonyítottak a nehéz mentési műveletekben és válsághelyzetekben, például árvizek, a haiti földrengés vagy európai tűzoltási akciók során. A kínálat modern termékeket is tartalmaz, köztük az önmelegítő Hot Can dobozt, amely praktikus megoldást jelent terepi körülmények között.
| Egységérték | 2310 g |
|---|---|
| Élelmiszer típusa | Konzerv |
| Nettó súly | 3x 770 g |
| Energiatartalom (kJ) | 3149 kJ/100 g |
| Energiatartalom (kcal) | 766 kcal/100 g |
| Termék energiatartalma (kJ) | 24247 kJ |
| Termék energiatartalma (kcal) | 5898 kcal |
| Adagok száma csomagban | 1 |
| Fehérje | 3 g/100 g |
| Zsír | 84 g/100 g |
| Szénhidrátok | 0.5 g/100 g |
| Cukrok | 0.5 g/100 g |
| Só | 1,6 g/100 g |
| Telített zsírsav | 28 g/100 g |
| Étel típusa | Húsos |
| EAN | ZESTAWARPOL027 |
| Márka | ARPOL |
| EAN |