Arpol konzerv - Katonai sertészsír fokhagymával 280 g - 3 db
3 katonai konzervekből álló készlet, amely fokhagymás katonai zsírt tartalmaz. A termék hosszú távú tárolásra készült, miközben megőrzi a tápértékét és ízletességét. A konzerv felmelegítés után fogyasztásra kész. Magas kalóriatartalma miatt kiválóan alkalmas kiegészítőként hosszú hegyi túrák vagy kempingezések során. A terméket 0 fok C és 25 fok C közötti hőmérsékleten kell tárolni. A doboz könnyen nyitható fedéllel rendelkezik, amely nem igényel nyitót.
A termék összetétele
Összetétel: sertészsír, legalább 40% tepertő, fokhagyma, hagyma, só.
Tápérték 100 g termékben
- zsír 70 g, ebből telített zsírsavak 24 g
- szénhidrátok 0,8 g, ebből cukor < 0,5 g
- fehérje 4,2 g
- só 1 g
Főbb jellemzők
- 3 doboz készlet
- doboz súlya 280 g
- készlet súlya 840 g
- könnyen nyitható fedél
- természetes összetevők
MILITARY AZ ARPOL MÁRKA PRÉMIUM KERESKEDŐJE.
Az ARPOL egy sokéves tapasztalattal rendelkező vállalat az élelmiszeradagok és speciális konzervek gyártásában, amelyeket a fegyveres erők, az állambiztonsági intézmények, valamint turisták, hajósok és horgászok számára kínál. A vállalat bevezette az ISO 9001:2015 és ISO 22000:2005 nemzetközi minőségirányítási rendszereket, megfelel a NATO AQAP 2110:2016 szabványoknak, és 2006 óta rendelkezik a védelmi szektorban működő szervezeteknek kiadott NCAGE 1126H kóddal. Az ARPOL márka termékei könnyű tárolhatóságukkal és egyszerű elkészítésükkel tűnnek ki minden körülmények között - a láng nélküli vegyi melegítők vagy szilárd tüzelőanyagok használata gyorsan meleg ételt biztosít, és minden szükséges elem a készletben található. A vállalat megoldásai bizonyítottak a nehéz mentési műveletekben és válsághelyzetekben, például árvizek, a haiti földrengés vagy európai tűzoltási akciók során. A kínálat modern termékeket is tartalmaz, köztük az önmelegítő Hot Can dobozt, amely praktikus megoldást jelent terepi körülmények között.
| Egységérték | 840 g |
|---|---|
| Élelmiszer típusa | Konzerv |
| Nettó súly | 840 g |
| Energiatartalom (kJ) | 2688 kJ/100 g |
| Energiatartalom (kcal) | 653 kcal/100 g |
| Termék energiatartalma (kJ) | 7526 kJ |
| Termék energiatartalma (kcal) | 1828 kcal |
| Adagok száma csomagban | 1 |
| Fehérje | 4.2 g/100 g |
| Zsír | 70 g/100 g |
| Szénhidrátok | 0.8 g/100 g |
| Cukrok | 0.5 g/100 g |
| Só | 1 g/100 g |
| Telített zsírsav | 24 g/100 g |
| Étel típusa | Húsos |
| EAN | ZESTAWARPOL013 |
| Márka | ARPOL |
| EAN |