vagy iratkozz fel a készletről szóló értesítésre
Arpol konzerv - Katonai hús 300 g - 3 db
3 konzervből álló készlet, amely katonai sertéspörköltet tartalmaz, hidegen fogyasztásra ajánlott kenyérrel együtt. A termék hosszú tárolás során is megőrzi táplálkozási és íz tulajdonságait. Magas kalóriatartalma miatt megfelelő energiaforrás hosszabb hegyi túrák vagy táborozások során. Minden doboz könnyen nyitható easy open fedéllel rendelkezik, ami kiküszöböli a nyitó használatának szükségességét.
Összetevők
Sertészsír (40%), sertéshús (20%), mechanikusan elválasztott pulykahús, sertésbőr, víz, só, glükóz, antioxidáns: E 315, tartósítószer: E250, fűszer kivonatok, ízfokozó: E 621.
A termék tápértéke 100 g-ban
- energiaérték: 1806 kJ/438 kcal
- zsír: 43 g, ebből telített zsírsavak 15,4 g
- szénhidrát: 0,3 g, ebből cukor 0,2 g
- fehérje: 12,2 g
- só: 1,9 g
MILITARY AZ ARPOL MÁRKA PRÉMIUM KERESKEDŐJE.
Az ARPOL egy sokéves tapasztalattal rendelkező vállalat az élelmiszeradagok és speciális konzervek gyártásában, amelyeket a fegyveres erők, az állambiztonsági intézmények, valamint turisták, hajósok és horgászok számára kínál. A vállalat bevezette az ISO 9001:2015 és ISO 22000:2005 nemzetközi minőségirányítási rendszereket, megfelel a NATO AQAP 2110:2016 szabványoknak, és 2006 óta rendelkezik a védelmi szektorban működő szervezeteknek kiadott NCAGE 1126H kóddal. Az ARPOL márka termékei könnyű tárolhatóságukkal és egyszerű elkészítésükkel tűnnek ki minden körülmények között - a láng nélküli vegyi melegítők vagy szilárd tüzelőanyagok használata gyorsan meleg ételt biztosít, és minden szükséges elem a készletben található. A vállalat megoldásai bizonyítottak a nehéz mentési műveletekben és válsághelyzetekben, például árvizek, a haiti földrengés vagy európai tűzoltási akciók során. A kínálat modern termékeket is tartalmaz, köztük az önmelegítő Hot Can dobozt, amely praktikus megoldást jelent terepi körülmények között.
| Egységérték | 900 g |
|---|---|
| Élelmiszer típusa | Konzerv |
| Nettó súly | 3 x 300 g |
| Energiatartalom (kJ) | 1806 kJ/100 g |
| Energiatartalom (kcal) | 438 kcal/100 g |
| Termék energiatartalma (kJ) | 5418 kJ |
| Termék energiatartalma (kcal) | 1314 kcal |
| Adagok száma csomagban | 1 |
| Fehérje | 12.2 g/100 g |
| Zsír | 43 g/100 g |
| Szénhidrátok | 0.3 g/100 g |
| Cukrok | 0.2 g/100 g |
| Só | 1.9 g/100 g |
| Telített zsírsav | 15.4 g/100 g |
| Étel típusa | Húsos |
| EAN | ZESTAWARPOL014 |
| Márka | ARPOL |
| EAN |