Arpol konzerv - Katonai borsóleves 840 g - 3 db
3 katonai konzervből álló készlet - katonai borsóleves. A konzerv sült sertéshúst tartalmaz. A katonai konzerv hasznos lehet túlélőtúrák, turisztikai vagy táborozási célokra. A konzervet hidegen és melegítve is fogyaszthatja.
Összetevők
Víz, sárga borsó 36%, sertés- és csirkehúsos kolbász 7% [sertéshús, mechanikusan leválasztott csirkehús, só, sertésfehérje, fokhagyma, glükóz, sertéshús 4%, burgonya 5%, sárgarépa 5%, só, burgonyakeményítő, élesztőkivonatok, só, cukor, nem hidrogénezett pálma növényi zsír, szárított zöldségek, fűszerek és gyógynövények, színezék: ammóniás karamell, zöldségkivonatok 0,4% (petrezselyem, póréhagyma), savasságszabályozó: citromsav; sűrített sárgarépalé; finomított növényi olaj (repce), aromák.
A termék tápértéke 100 g-ban
- Energiaérték: 337 kJ/80 kcal
- Zsír: 2,0 g, ebből telített zsírsavak 0,8 g
- Szénhidrát: 11,6 g, ebből cukrok 0,9 g
- Fehérje: 3,6 g
- Só: 1,47 g
legfontosabb jellemzők
- 3 dobozos csomag
- természetes összetevők
- könnyen nyitható fedél
MILITARY AZ ARPOL MÁRKA PRÉMIUM KERESKEDŐJE.
Az ARPOL egy sokéves tapasztalattal rendelkező vállalat az élelmiszeradagok és speciális konzervek gyártásában, amelyeket a fegyveres erők, az állambiztonsági intézmények, valamint turisták, hajósok és horgászok számára kínál. A vállalat bevezette az ISO 9001:2015 és ISO 22000:2005 nemzetközi minőségirányítási rendszereket, megfelel a NATO AQAP 2110:2016 szabványoknak, és 2006 óta rendelkezik a védelmi szektorban működő szervezeteknek kiadott NCAGE 1126H kóddal. Az ARPOL márka termékei könnyű tárolhatóságukkal és egyszerű elkészítésükkel tűnnek ki minden körülmények között - a láng nélküli vegyi melegítők vagy szilárd tüzelőanyagok használata gyorsan meleg ételt biztosít, és minden szükséges elem a készletben található. A vállalat megoldásai bizonyítottak a nehéz mentési műveletekben és válsághelyzetekben, például árvizek, a haiti földrengés vagy európai tűzoltási akciók során. A kínálat modern termékeket is tartalmaz, köztük az önmelegítő Hot Can dobozt, amely praktikus megoldást jelent terepi körülmények között.
| Egységérték | 2520 g |
|---|---|
| Élelmiszer típusa | Konzerv |
| Nettó súly | 3 x 840 g |
| Energiatartalom (kJ) | 337 kJ/100 g |
| Energiatartalom (kcal) | 80 kcal/100 g |
| Termék energiatartalma (kJ) | 2831 kJ |
| Termék energiatartalma (kcal) | 672 kcal |
| Adagok száma csomagban | 1 |
| Fehérje | 3.6 g/100 g |
| Zsír | 2.0 g/100 g |
| Szénhidrátok | 11.6 g/100 g |
| Cukrok | 0.9 g/100 g |
| Só | 1.47 g/100 g |
| Telített zsírsav | 0.8 g/100 g |
| Étel típusa | Húsos |
| EAN | ZESTAWARPOL019 |
| Márka | ARPOL |
| EAN |